Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Nowy movie z GDC200718:45 @ 24/03/2007  

        Pojawił się nowy filmik z Game Developers Conference 2007 rozgrywany na tej samej mapie CTF co poprzednie, tyle że tym razem widać alternatywny tryb strzału. Kolejną ciekawą rzeczą jest "Feign Death" (udawana śmierć), która powróciła z pierwszej części serii.
Filmik trwa 2:20min. i znajdziecie go na łamach serwisu http://www.everyeye.it

Nowy UT3 film z GDC2007


Tom
Komentarze (1)

Oficjalna strona UT3 zaktualizowana12:59 @ 24/03/2007  

        Panowie z Epic zrobili mały update swojej strony UT3. Na odświeżonej stronie można znaleźć trailer gry ze Stycznia tego roku, wraz z kilkoma starymi screenami. Także istnieje możliwość zapisania się do starego newslettera(był on dostępny przedtem na stronie Midway), dzięki któremu będziecie informowani na bieżąco na temat UT3.
Co zaskakuje że domena związana ze starą nazwa UT3 - http://www.unrealtournament2007.com/ - jest ciągle nie zaktualizowana.

Ciekawych zapraszam pod ten adres: http://www.unrealtournament3.com/

Tom
Komentarze (0)

UT sterowane przez mózg?11:44 @ 24/03/2007  

        XX wiek trochę namieszał w życiu przeciętnego i nieprzeciętnego człowieka, udostępniając mu coraz to bardziej skomplikowane technologie. Będąc już pełną nogą w XXI wieku oczekujemy czegoś więcej, coś co zmieni nasze spojrzenie na siebie i na świat nas otaczający. Takim przełomowym urządzeniem jest napewno OCZ Actuator(z ang. "urządzenie uruchamiające", "pobudzacz")- dzięki któremu możemy sterować UT2004 lub inną grą poprzez fale mózgowe. Projekt ma być gotowy do końca tego roku, a narazie macie link do filmu przestawiającego OCZ Actuator i UT2004.

OCZ Neural Impulse Actuator & UT2004
Więcej informacji znajdziecie tutaj: OCZ Actuator

Tom
Komentarze (1)

-ssgl- powraca!23:46 @ 22/03/2007  

Wielka sława polskiej sceny UT, klan -ssgl- powraca z bardzo mocnym składem TDM, wielkimi ambicjami, apetytem na sukcesy, oraz z powalającą, nową stroną! ;) Oczywiście nie strona tu jest najważniejsza ;D

Najważniejsze jest to, że zreaktywowane -ssgl-, jako jedna z 9 topowych europejskich drużyn, zostało zaproszone do udziału w nowej lidze Unreal Tournament League w ramach The Gaming League, będąc jedynym polskim klanem w tak doborowym towarzystwie. Nie bądźmy zaskoczeni - mając w składzie takich graczy jak MrC, svn, sOuL, storm, texet - klan błyskawicznie zaistniał jako potęga.

W pierwszej kolejce -ssgl- zmierzy się z innym dobrze znanym klanem - Retroactive. Mecz odbędzie się najprawdopodobniej już w niedzielę, 25 marca. O jego wyniku naturalnie poinformujemy.

TGL przewidziało nagrody dla zwycięzców UTL. Ponieważ głównym sponsorem jest firma SteelSeries, do wygrania są zestawy słuchawek SteelSound oraz podkładek SteelPad.

-ssgl- ma także zapewnione zaproszenie do najbliższej edycji EuroCup'a w ClanBase, oczywiście w TDM. Wielu widzi w nich faworytów i istotnie mają duże szanse zajść daleko. Zagadnięty przeze mnie na ircu texet potwierdził, że mają nadzieję pokazać paru ludziom w Europie jak się gra w UT, lecz nadal zachowują respekt wobec klanu Saints and Sinners - triumfatorów dwóch poprzednich edycji EuroCupa.

Charon
Komentarze (3)

Polski Puchar NW rusza !2:06 @ 21/03/2007  

Odkąd Liga Misia zakończyła swój żywot, polska scena UT znacznie zubożała. Część graczy wyraźnie straciła motywację. Pojawiały się różne pomysły na przełamanie impasu i kończyły z różnym skutkiem, często dość marnym.

Szczęśliwie jednak, po serii fast cupów, nadszedł czas na "coś większego". Polski Puchar Normal Weapon, gdyż o nim mowa, przełamywał przez ostatnie dni kolejne bariery organizacyjne i wygląda na to, że rodzima scena UT99 będzie miała czym żyć przez najbliższe tygodnie :)

Najpierw oczywiście był pomysł na forum. Potem pojawiła się strona oparta na silniku strony LM - to był już znaczny krok naprzód. Nastęnie ruszyły zapisy trwające do ubiegłej soboty. Wówczas odbyło się także losowanie do grup. Były po drodze pewne komplikacje, ale szczęśliwie sytuację jakoś udało się opanować ;) 20 klanów, które zdążyły uformować składy, podzielono na 4 grupy.

Już na pojutrze zaplanowane są pierwsze mecze, w których drużyny będą zmagać się ze sobą w trybie TDM 4on4. Terminarz spotkań miał pojawić się w poniedziałek, jednak organizatorzy opublikowali go już w niedzielę. Wszelkie szczegóły, w tym regulamin, znajdziecie na stronie pucharu.

Najbliższe mecze, wyznaczone wstępnie na 23.03.2007:
godz. 20:00 - rA vs QX,
godz. 21:00 - rOd vs bitch.

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wszystkim powodzenia i dobrej zabawy, lecz przede wszystkim - motywacji i samodyscypliny, gdyż to tego zawsze brakowało na scenie najbardziej. Mamy nadzieję, że organizatorom (ronnex, ripox, scumhunter) oraz adminom spotkań nie zabraknie optymizmu i wytrwałości.

Charon
Komentarze (7)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.