Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Hit w UEL - UT99 CTF: res vs Delta16:53 @ 21/03/2008  

Pomału zbliża się 6. kolejka Capture The Flag w lidze Unreal Evolution League. Przed nami jeszcze ostatni mecz kolejki piątej - starcie pomiędzy dwoma legendami sceny UT'99 - drużynami Resurrection oraz Team Delta, które w przeszłości niejednokrotnie rywalizowały ze sobą w turniejach i zdobywały tytuły.

Który z tych klanów zbliży się do przodujących w tabeli Sith? Przekonamy się już 25 marca, czyli we wtorek tuż po świętach. Mecz rozpocznie się o godz. 21.00. Zarezerwujcie sobie ten wieczór, aby odbyć niepowtarzalną podróż sentymentalną w czasy świetności tej gry :) W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich na video-relację na żywo za pośrednictwem telewizji internetowej headshot.pl.

Możliwe będzie również śledzenie akcji na IRCu, tradycyjnie już na kanale #uel.

Charon
Komentarze (5)

Test 18 kart graficznych pod UT312:20 @ 18/03/2008  

Na łamach serwisu www.benchmark.pl pojawił się test 18 kart graficznych z przeznaczeniem dla Unreal Tournament 3. Słabo wypadły tam tańsze karty oparte na chipsecie ATI/AMD, a wręcz doskonale te droższe, które produkowane są w oparciu o chipset nvidii. W większości testów autorzy potwierdzili niezłą grywalność na ATI HD3850 i to nawet pod Vistą.
Wniosek po zapoznaniu się z tym testem - nie trzeba kupować potwora za ponad 1000 zł, żeby pograć sobie kulturalnie w UT3. Wystarczy HD3870 za 6 stówek. Więcej informacji znajdziecie w artykule na benchmarku.

Piter
Komentarze (9)

Unreal @ Steam1:39 @ 18/03/2008  

Zaczęło się od spekulacji, o których potwierdzenie starał się u Marka Reina serwis BeyondUnreal. Zanim jednak przyszła oficjalna odpowiedź sytuację wyklarował Steam poszerzając swoją ofertę o Unreal Deal Pack. Skład pakietu jest analogiczny do Unreal Anthology, wzbogaconego dodatkowo o UT3, zatem ponownie pominięto UT2003. Całość można zakupić za $53.95. Gry dostępne są także osobno (wówczas łączna wartość wynosi $94.75), ceny poniżej:

- Unreal Gold (Unreal + Return to Na Pali) - $9.95
- Unreal 2: The Awakening - $9.95
- Unreal Tournament: Game of the Year Edition - $9.95
- Unreal Tournament 2004: Editor's Choice Edition - $14.95
- Unreal Tournament 3 - $49.95

Czy to już oznacza koniec świata, czy jeszcze nie? Niektórzy z Was, u których nazwa "Steam" wywołuje wysypkę, być może zadają sobie to pytanie :) Tak naprawdę Unreal Deal Pack w ofercie Steam nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie. Ot kolejna forma dystrybucji, dzięki której być może przybędzie na świecie paru sympatyków serii :)

Tych, którzy nie wiedzą, informujemy, zaś tym, którzy wiedzą, przypominamy, że Unreal Anthology ponownie trafiło do sprzedaży. Niektórzy z Was zapewne już widzieli pudełka na sklepowych półkach. Dostępność zestawu zawdzięczamy Platynowej Kolekcji - znanej serii wydawniczej firmy CD Projekt. Sugerowana cena wynosi 59,90 zł.

Charon
Komentarze (4)

Unreal Zone #211:39 @ 18/03/2008  

Przyznam, że nie spodziewałem się, że będzie mi dane pisać o nowym numerze Unreal Zone tak szybko, tj. miesiąc po newsie o numerze poprzednim. Prawo do kilkudniowego opóźnienia tradycyjnie wykorzystałem. Skoro redakcja Unreal Zone pracuje nad swoim refleksem, to może i ja zacznę ;)

No ale do rzeczy - UZ #21 ujrzał światło dzienne i radujcie się wszyscy :) Tematem numeru jest mod BattleRPG do Unreal Tournament III. Ponadto, poza garścią recenzji map oraz redakcyjnych felietonów, znajdziecie artykuł na temat gry Rune, opartej na silniku pierwszego Nierzeczywistego, oraz eksluzywne screenshoty z długo wyczekiwanego moda The Chosen One.

Polecamy wszystkim bardziej i mniej zagorzałym wielbicielom zina :)

Charon
Komentarze (6)

Brak UT3 na WCG 2008!1:39 @ 18/03/2008  

Dokąd zmierza World Cyber Games? Odpowiedź nie jest taka łatwa. Jedyne co jest wiadome, to fakt, że esport w znanej nam formie się zmienia i są to zmiany dramatyczne. Nie zamierzam się jednak rozwodzić w tym temacie.

Skupmy się na World Cyber Games, które ogłosiło listę oficjalnych gier na rok 2008. Lista ta jest jeszcze bardziej konstrowersyjna niż przed rokiem. Chciałoby się zawołać "Organizatorzy WCG! Nie idźcie tą drogą!" ;) Lista gier na PC prezentuje się następująco:

- StarCraft: Brood War
- WarCraft III: The Frozen Throne
- Counter Strike 1.6
- FIFA 2008
- Need For Speed: ProStreet
- Command and Conquer 3: Kane's Wrath
- Age of Empires III: The Asian Dynasties
- Carom 3D
- Red Stone

Powiedzmy, że brak UT3 można sobie wytłumaczyć na milion różnych powodów. Słaba sprzedaż, wymagane zbyt duże umiejętności od gracza, kaprys sponsorów, brak oszałamiającego sukcesu na rynku, a może i wszystko razem wzięte... Jednak na prawdę podejrzanie wygląda brak Call of Duty 4, które jednak odniosło ogromny sukces, zarówno na PC, jak i na konsolach.

Co jednak jest na tej liście? Carom3D - wirtualny bilard... Ok, był i w ubiegłym roku, byćmoże to emocjonujące, nie wiem. Nie pytajcie mnie czym jest Red Stone - nie mam pojęcia. Miliony ludzi dowiedziało się o istnieniu tej gry w ciągu kilku ostatnich dni z Wikipedii - po ujrzeniu powyższej listy...

Z gier FPP mamy tylko Counter Strike'a 1.6. Nie ma więc klasycznej platformy duelowej, nie ma żadnego sensownego shootera. Oczywiście - zakrawa to na skandal, tymbardziej, że na liście figurują aż 4 RTSy. O ile obecność StarCrafta i WarCrafta jest oczywista, o tyle obecność C&C3 oraz AoE3 pachnie mocno kasą głównych sponsorów. To już o Dawn of War nikt by się nie obraził, bo przynajmniej ktokolwiek w to gra.

Fajne było to WCG, ale widocznie się skończyło. Polecam wszystkim felieton autorstwa Pajdy zatytułowany Gdzie się podziały zaawansowane FPP?, który znalazł się na łamach esports.pl.

W obliczu zgonu jednej z kluczowych organizacji esportowych, Cyberathlete Professional League (CPL), przez co należy rozumieć, że UT3 nie stanie się już platformą turniejową w ramach tej organizacji (;P), przyszłość nowego UT w świecie sportów elektronicznych zdaje się być przesądzona.

Charon
Komentarze (5)

UT3 fastcup 1-on-1 #214:21 @ 17/03/2008  

Od dzisiaj do niedzieli trwają zapisy do kolejnej edycji mini turnieju 1-on-1 UT3. Do wygrania jest póki co uścisk dłoni Prezesa i wejściówka na spotkanie z Szefem Wszystkich Szefów, Frankiem J. ze Szczecina.
Tak czy inaczej jeśli chcecie zmierzyć się z najlepszymi w UT3 zapraszamy do zapisywania się do turnieju. Stronka laddera jest jeszcze niestety w języku angielskim, ale bariera językowa nie powinna dla Was stanowić problemu. Zapisać można się >>>tutaj<<<.
Od 24 marca będzie można rozgrywać mecze we własnym zakresie, a w sobotę 29 marca od 13.00 rozgrywane będą pozostałe mecze. Więcej informacji znajduje się na stronie laddera oraz na naszym forum.
GL & HF !

Piter
Komentarze (0)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.