Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


UT2k7 tylko na PS3 !0:32 @ 01/04/2006  

Mark Rein, viceprezes Epic Games, podał nieoczekiwanie w wywiadzie dla serwisu CHGW zaskakującą informację. Nie będzie UT2k7 na PC! Rein podkreślił, że w zaistniałej sytuacji, przyszłość widzi jedynie w społeczności konsolowej, gdyż wygląda na to, jak podkreślił, iż ortodoksyjni fani poprzednich odsłon po prostu nie chcą UT2k7 na PC.

Serwis CHGW, wśród najbardziej narzekających na nieukończoną jeszcze grą, wymienia m.in scenę polskich graczy. Link do źródła.

Tak więc z przykrością informuję, że to by było na tyle Panowie;)

Charon
Komentarze (50)

DM-Sirea & DM-Coldcity (UT2k4)20:15 @ 31/03/2006  

Nie są to nowiutkie mapy, jednak całkiem niedawno pojawiły się ich recenzje na Insite. Recenzje te zachęciły mnie, by wreszcie mapy pobrać i obejrzeć.

DM-ColdcityDM-Coldcity to wykonawczy majstersztyk. Niestety gracze ze słabszymi kompami na tej duelówce nie pograją, lecz mapę warto mieć w swojej kolekcji. Wyróżniają ją oryginalne i szczegółowe detale, a także całkiem ciekawy layout. Mapa ma swój surowy, faktycznie chłodny klimat.

DM-SireaWyobraźcie sobie skrzyżowanie DM-Rankin i DM-1on1-Idoma, miejsce, w którym mechanizmy i przemysłowe elementy, takie jak rury, mieszają się z roślinnością, drzewami. Nadajcie mu nienaganny wygląd z wzorowym oświetleniem i otrzymacie DM-Sirea. Mapa dla 4-8 graczy, ładnie rozbudowana i stabilna. Rozmieszczenie niektórych pickup'ów jest byćmoże nieco dziwne, ale wykonanie i klimat mapy stoją na bardzo wysokim poziomie.

Niezłe mapy, ciekawe propozycje. Sprawdźcie, polecam.
Download (eDome): DM-Coldcity (9.50 MB)
Download (eDome): DM-Sirea (15.36 MB)

Charon
Komentarze (5)

RED ORCHESTRA - już gra!22:51 @ 27/03/2006  

Niestety nie informowaliśmy o tym na bieżąco, ale długo wyczekiwana przez wielu samodzielna wersja "Czerwonej Orkiestry" już jest dostępna. Gra trafiła do dystrybucji 13 marca. Każdy może zamówić ją korzystając z usługi Steam firmy Valve. Cena gry dystrybuowanej online wynosi $24.95.

Red Orchestra trafiła także na półki sklepowe... jednak niestety tylko w Ameryce Północnej, gdzie gra znalazła wydawcę w postaci firmy Destineer. Cena gry w sklepach amerykańskich wynosi $29.99. W takim razie co z Europą? Gra trafi do sklepów w Europie, gdy tylko podpisana zostanie ostateczna umowa z konkretnym wydawcą.

Na stronie Steam znajdziecie również oficjalny trailer (63MB, wmv) oraz wymagania gry, które odbiegają znacznie od wymagań UT2k4. Przyda się 512MB RAM i karta grafiki z 128MB oraz procesor powyżej 2GHz (twórcy zalecają 2.4GHz).
Jak prezentuje się Red Orchestra: Ostfront 41-45? Oprócz wspomnianego wyżej trailera, możecie przejrzeć serię screenshotów, pochodzących z wersji beta, opublikowanych na BeyondUnreal. Poniżej wybrane z nich.Jak więc widać, gra wygląda zachęcająco. Byćmoże nie dorównuje ona grom wydawanym obecnie, lecz pamiętajmy, że jest oparta na silniku Unreal Warfare.

BeyondUnreal oferuje również wywiad, w którym to Alan Wilson z Tripwire Interactive opowiada o doświadczeniach, jakie towarzyszyły twórcom moda Red Orchestra podczas tworzenia samodzielnej wersji.

Tym samym kończy się z happy end'em pewien rozdział, w którym to twórcy moda do UT2k4, osadzonego w realiach II Wojny Światowej, po wygraniu konkursu Make Something Unreal, zrealizowali swoje marzenie i uczynili z tego świetnego dodatku samodzielną, pełnoprawną grę. Gratulujemy.

Charon
Komentarze (16)

CB Open Cup Spring 200616:43 @ 27/03/2006  

Już wkrótce ClanBase startuje z wiosennym Open Cup'em. W ZP iCTF ponownie mamy swojego człowieka - jednym z prowadzących jest radio. Powodzenia w nowym sezonie.

Charon
Komentarze (4)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.