Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Reprezentacja UT3 TDM w półfinale CB NC!23:59 @ 02/04/2008  

Rozgrywki TDM w UT3 w ramach jedenastego ClanBase Nations Cupa pomału dobiegają końca. Ku naszej uciesze nasz krajowy reprezentacyjny skład dotrwał w swoich zmaganiach do półfinału, w którym już dziś, o godzinie 21.00, zmierzy się ze swoim byłym grupowym rywalem - drużyną z Finlandii.

Historię playoffów możecie zobaczyć tutaj.

Przedwczoraj, po solidnej, kontrolowanej grze, nasi wymiatacze pokazali miejsce w szeregu Włochom (wynik 3:0 - raport na CB). Czy uda im się powtórzyć ten wyczyn i dziś? Na pewno Finowie reprezentują wyższy poziom niż Włosi, jednak wszyscy trzymamy kciuki za powodzenie biało-czerwonych :)

IRCowy reporter relacjonujący mecz dostępny będzie na kanale #UT3.Coverage. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. GL Poland!Polska - 3:0 - Finlandia

Po pasjonującym meczu Finowie pożegnali się z Nations Cupem, ulegając w trzech mapach naszym graczom pod wodzą Pajdy. Nasza reprezentacja zmierzy się w finale z narodową drużyną Szwecji. Poniżej screenshoty z dzisiejszego meczu (dzięki uprzejmości clinica :)).


Dostępny jest już raport z meczu na stronie ClanBase. GJ Team Poland :)

Charon
Komentarze (5)

Gears of War - The Movie10:41 @ 01/04/2008  

Spekulacji na temat ekranizacji przebojowej gry Epic Games ciąg dalszy... Tym razem serwis CoomingSoon przepytał w tej sprawie Wycka Godfrey'a, producenta, któremu zaoferowano realizację filmowej adaptacji Gears of War. Osobnik ten potwierdził, że skrypt już jest gotowy oraz bliskie jest podpisanie umowy z upatrzonym wcześniej reżyserem, którego nazwisko pozostaje jednak dotąd nieznane.

Godfrey wyraził nadzieję, że prace ruszą już na początku przyszłego roku, zaś docelowy termin premiery szacowany jest na lato 2010. Najbardziej zaskakująca informacja podana jest na drugiej stronie artykułu. Okazuje się bowiem, że zdjęcia ruszyć mają w Polsce, dokładnie zaś na Starówce w Krakowie, która imitować ma jedno z miast planety Sera przed inwazją sił Locust.

Przypomijmy, że o ekranizacji Gears of War zaczęto spekulować już rok temu, kiedy to ogłoszono, że New Line Cinema (obecnie oddział Warnes Bros.) nabyła prawa do filmowej ekranizacji tej gry. Wówczas zadanie adaptacji projektu powierzono Stuartowi Beattie'iemu, zaś odpowiedzialność za produkcję spoczęła na Temple Hill Entertainment.

Charon
Komentarze (8)

UT3 fastcup 1-on-1 #315:34 @ 31/03/2008  

Od dzisiaj ruszają zapisy do kolejnego fastcupa. Zapisy trwają do niedzieli 6-go kwietnia.
Zmianie uległa lista map. Turniej będzie rozgrywany na dwóch lub trzech mapach wybieranych z następującej listy: Heatray, 1-on-1-Penetrated, Deck-FPS, Sentinel, Codex-Necris , Gritt i Subterrane.
Może tym razem ktoś przełamie monopol Lobo na wygrywanie FC. :)

temat FC na forum

Jeśli chcecie się zapisać, możecie to zrobić tutaj.

Hall of Fame:
#1 Lobo
#2 Lobo

Piter
Komentarze (0)

Unreal Zone #2211:26 @ 31/03/2008  

To nieprawdopodobne, ale już zostaliśmy zaatakowani kolejnym numerem UZ! Chłopaki naprawdę ostro wzięli się w garść i tym samym wczoraj wieczorem wydali na świat numer dwudziesty drugi (słownie, żeby podkreślić, ile już zrobili ;D).

Numerek zawiera całkiem sympatyczną treść. W środku znajdziecie wrażenia redakcji po obejrzeniu map z bonuspacka do UT3, choć moją uwagę bardziej przykuły recenzje dwóch gier na najnowszym nierealnym silniku - Blacksite: Area 51 oraz Frontlines: Fuel of War. Bardzo byłem ciekaw co to i czy warto zwracać w ogóle na to uwagę ;) Prawie zostałem przekonany ;)

Dla niezorientowanych w temacie przygotowano także wprowadzenie do optymalizacji UT3, w tym przykładowe konfiguracje, które zapewnią Wam te kilka klatek więcej. Warto pobrać ten numer także choćby dlatego, aby przekonać się, dlaczego warto jeszcze wstrzymać się z pobieraniem moda Bombing Run do UT3. Całości dopełnia tradycyjna dawka tekstów "innych" (xD) oraz recenzji map, wśród których ponownie znalazł się tekst o mapie do Gears of War, co naturalnie jest jak najbardziej pozytywne.

Jeśli mogę ponarzekać, to niestety kolejny raz z rzędu brakło opisu jakiejś mapy do starego UT, ale głęboko wierzę, że redakcja Unreal Zone w głębi duszy już postanawia poprawę ;)

Charon
Komentarze (9)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.