Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Zlocik pod Bełchatowem12:59 @ 27/04/2006  

Planowany od wielu miesięcy zlot odbędzie się w dniach 28.04 do 03.05.2006. Chętnych prosimy o zapoznanie się z tym tematem. Wiele osób wstępnie zapowiedziało przyjazd lecz niestety z tych powodów...

Jak mi matura dobrze pójdzie i jak pr0 zda i wyniki bedziemy mieli w miare w szkole i matki nam dadza kase na przyjazd i do tego czasu nie bedzie powodzi, trzesienia ziemi czy innego kataklizmu i jak nie bedzie w poniedziałek bo w poiedziałek nie wydaje kasy, we wtorek tez nie bo mam przysięge że niebede pił,w srode nie moze być bo jestem umówiony z żona, we czwartek nie bo mam siłownie, w piatek jest post, w sobote pije z kolegami, a w niedziele odpoczywam, czyli jak bedzie w kazdy inny dzień to moze przyjedziemy,ale tylko nastawiamy sie na picie i nic innego po co grać po lanie to mamy na codzien, więc sie tylko nakurwimy jak szpadle, a co niewolno jak zlot to zlot, no i tak w ogóle - jakby było wcześniej powiedziane, to na pewno byśmy byli

... nie przyjadą, co zresztą w sumie było do przewidzenia :D Tak czy inaczej jeśli ktoś chce zobaczyć sobie ryje tych z którymi gra i którzy tworzą ten serwis internetowy lub po prostu spędzić ten weekend w konkretnych warunkach i miłej atmosferze, to serdecznie zapraszamy.


Piter
Komentarze (16)

POL-FIN (3:0) - typowe;)1:49 @ 26/04/2006  

Team Poland UTMam przyjemność poinformować Was, że nasza reprezentacja TDM pokonała w mistrzowskim stylu reprezentację Finlandii w finale ClanBase Nations Cup. Oznacza to, że mamy Złoty Puchar:)

Mecz miał miejsce wczoraj wieczorem. W składzie Team Poland wystąpili sOuL, SesioN, svn oraz ci1337, którzy kolejno na DM-Liandri, DM-Turbine i zwłaszcza na DM-Deck16][ - nie dali szans swoim rywalom.

Liandri - Polska 157:129 Finlandia
Turbine - Polska 167:123 Finlandia
Deck16][ - Polska 177:84 Finlandia

Póki co, brak dostępu do screenshotów i demek uniemożliwia podzielenie się z Wami linkami. Jedyne co możemy zaoferować w chwili obecnej to zapis relacji z shoutcasta (download - 65 MB, MegaUpload).
A tak o tym zwycięstwie pisze na esports.pl kapitan naszej reprezentacji - fws vel Pajda.

Gratulujemy naszym mistrzom:)

Charon
Komentarze (10)

Nowy Paladin (UT2k7)20:45 @ 25/04/2006  

W serwisie GameTrailers pojawił się trzeci filmik prezentujący parę detali z UT2k7. Przede wszystkim, ma on na celu zaprezentowanie nowego modelu pojazdu Paladin oraz jego nowej tarczy.

Mamy także okazję rzucić okiem na bardzo wczesną wersję mapy ONS-Torlan2, jednak w związku z tym, że Mark Rein mówi podczas tej prezentacji, iż mapa jest jeszcze niedokończona, nie przywiązywałbym na Waszym miejscu zbyt wielkiej wagi do obecnego wyglądu mapy.

Filmik kończy się dość nieoczekiwanie, niemal w połowie zdania Jeffa Morrisa. Nie wykluczone, że wkrótce pojawi się jego kontynuacja.

Charon
Komentarze (17)

Huxley - MMOFPS20:40 @ 24/04/2006  

Kijong Kand, producent z firmy Webzen, udzielił wywiadu dla serwisu Gamespot na temat świetnie zapowiadającej się masowej strzelanki Huxley, opartej na Unreal Engine 3.0. Można się z niego dowiedzieć, co twórcy rozumieją przez "massively multiplayer online first-person shooter" i jak to ma wyglądać w ich grze.
Zapowiada się bardzo interesujący tytuł, zapewniający rozrywkę na całe miesiące. Wczesną wersję PC koreański Webzen pokaże na tegorocznych targach E3.

Poniżej dwa screenshoty z serwisu Gamespot:
Więcej obrazków z gry znajdziecie tutaj, a także tutaj, oraz oczywiście na wspomnianym Gamespot.com.

Charon
Komentarze (19)

Krótka seria19:38 @ 24/04/2006  

Red Orchestra - wywiad i recenzja

Alan Wilson z Tripwire Interactive udzielił wywiadu dla serwisu CVG. Pytany był głównie o dystrybucję gry przez Steam i o współpracę z Valve.
Red Orchestra: Ostfront 41-45 doczekała się na także recencji w serwisie Gamespy, gdzie została oceniona na 4/5.

Nowe screenshoty z The Chronicles Of Spellborn

Serwisy Evil Avatar i MMORPG zaprezentowały pokaźną ilość nowych screenshotów z The Chronicles Of Spellborn - nowego MMORPG'a fantasy bazującego na ulepszonej wersji silnika Unreal Warfare, znanego z UT2k4. Wygląda na to, że World Of WarCraft zyskuje ambitnego konkurenta.

Jesper Kyd i UT2k7

Znany tu i ówdzie muzyk, utalentowany i wielokrotnie nagradzany Jesper Kyd, twórca ścieżek dzwiękowych m.in. do Freedom Fighters czy serii Hitman, pracuje obecnie nad muzyką do Unreal Tournament 2007. Ostatnio wywiad z Jesperem przeprowadził serwis HEXUS.gaming.

Charon
Komentarze (1)

V~Power RC - reanimacja15:37 @ 24/04/2006  

V~Power RCNie wiem czy pamiętacie stare arcadowe wyścigi z Amigi czy z ośmiobitowców, ale mamy tu coś, co może pochłonąć człowieka na godziny i dać mu dużo frajdy, niczym dzieciakowi:)
Twórcy V~Power RC, intrygującego modzika do UT2k4, w którym ścigamy się małymi pojazdami, po miesiącach ciszy przypomnieli o sobie. Ich cudo ponownie jest w trakcie rozwoju. Nowy początek ma zapewnić bardziej zorganizowaną pracę, ekipa zamierza wprowadzić tryb multiplayer.
V~Power RCTrzyosobowy zespół skupiony jest na kodowaniu, jednak opublikował wersję mini swojego moda, aby zachęcić szczególnie maperów do tworzenia nowych torów na potrzeby pełnej wersji. Wersję mini pobrać można ze strony moda. Plik waży jedynie 15 MB.
Twórcy udostępnili także krótki filmik prezentujący tą zabawkę na mapce testowej, do ściągnięcia tutaj (15.8 MB, Xvid). Polecam to obejrzeć, bo to może być hicior;)
Czekamy na pełną wersję i trzymamy kciuki za twórców.

Charon
Komentarze (4)

Team Poland w finale CB NC TDM12:56 @ 24/04/2006  

Team Poland UTO godzinie 21.00 dnia 23.04.2006 rozpoczął się zaległy mecz reprezentacji Polski przeciwko drużynie z Holandii. Stawką było dostanie się do finału ClanBase NationsCup TDM.
Mecz miał bardzo emocjonujący przebieg, nie obyło się bez dogrywki. Do meczu zostali wytypowani aNdro, SesioN, sOuL oraz svn. Zaskakująca była nasza przegrana na DM-Turbine. Potem jednak na DM-Liandri panowie pokazali klasę, zwłaszcza ownujący SesioN.

Wyniki - Turbine
Wyniki - Liandri
Trzecią mapą było DM-Mojo][, które nieszczęśliwie także przegraliśmy. W takiej sytuacji nie dziwne, że walka na czwartej mapie, DM-Codex, wzbudzała emocje;) Na starcie Team Poland zaczęło szybko tracić fragi, aby ostatecznie, głównie dzięki świetnej pracy SesioN'a i sOuL'a, odrobić zaległości i wygrać.
Wyniki - Mojo][
Wyniki - Codex
Przed decyzującą grą na DM-Tempest, kapitan reprezentacji - fws - zdecydował się na zmianę. ci1337 zastąpił aNdro, jednak nie był zadowolony ze swojego występu.
Ostatnia walka była pełna magii;) Początek był podobny do gry na Codex, czyli szybko zaczęliśmy tracić fragi i w pewnym momencie zwątpienie ogarnęło śledzących relację na ircu. Jakimś cudem nasza drużyna odrobiła stratę niemal 20 fragów i gdy Holendrzy ponownie umknęli nam na 10 fragów, zdarzył się chyba cud. W ciągu niespełna 20 sekund Team Poland wyrównało. Dalsza gra to już tylko sukcesywne zwiększanie przewagi nad przeciwnikami.
Wyniki - Tempest
Ostatecznie, mimo gorszych warunków gry (pingi średnio o 20-40 wyższe od rywali), Polska pokonała Holandię po zażartej walce 3:2 i w finale ClanBase NationsCup TDM spotka się z Finlandią.

UPDATE:
Dema z meczu z Holandią możecie pobrać tutaj. (thx mrok_ldm)

Charon
Komentarze (9)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.