Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Unreal Engine 3, Path of Vengeance9:46 @ 11/05/2005  

 • Najnowsze dziecko ze stajni Epic'a - Unreal Engine 3 - zaczyna robić karierę wśród developerów gier. Nawiązane zostają kolejne porozumienia licencyjne. Kolejna umowa po Time Gate, co akurat nie powinno dziwić, została podpisana z Armią USA. Departament Obrony i Armia USA chcą przedstawić kolejną odsłonę swojej gry - America's Army - właśnie na 3 wersji silnika Epic'a. Przypominamy, że America's Army wpierw była wspierana przez UE2, a później po modyfikacjach i opublikowaniu UT2004, AA już była napędzana przez silnik w wersji 2.5.
  Kolejnym klientem Epic'a stali się Silicon Knights, firma wcześniej związana z Nintendo - twórcy takich gier jak Blood Omen: Legacy of Kain, Eternal Darkness: Sanity's Requiem i Metal Gear Solid: The Twin Snakes. Umowa ciekawa - bo podpisana z twórcami silnika na wyłączność - Silicon Knights będą tworzyć swoje nowe tytuły na konsole następnej generacji wyłącznie w oparciu o produkt Epic Games.


 • W serwisie GameSpot, na stronach poświęconych UT2007 możemy pooglądać sobie kolejne shoty z gry. Możecie też ściągnąć sobie 3 minutowe video w którym Mike Capp's m.in. opisuje nowy tryb Conquest.


 • Na stronie moda Path of Vengeance pojawił się nowy patch. Download znajduje się tutaj. Tym, którzy pierwszy raz słyszeli o tym modzie wyjaśniamy, że jest to mod FPP zlokalizowany w dawnych Chinach. Więcej informacji zdobędziecie na ich stronie lub na ich forum.


 • Piter
  Komentarze (68)

  UT Envy = UT 20079:50 @ 10/05/2005  

  Oficjalnie potwierdzono informacje o nadchodzącym UT. Nowy UT będzie nazywał się UT 2007 i zgodnie z zapewnieniami developerów będzie to zupełnie nowa gra, a nie sequel UT 2004. Z ciekawszych rzeczy - nie będzie trybów Assault, Domination oraz Bombing Run. Za to dostępny będzie nowy tryb - Conquest - będący połączeniem FPS'a i RTS'a. Z naszego arsenału ubędzie Lightning Gun oraz Mini. Zamiast mini odkurzono starego dobrego Stingera z U1 ( jest on też w nowym UC2 ) oraz dodano nową broń Canister Gun, który będzie zawierać wyrzutnik granatów, Mine Layer oraz Bio. Ma także zostać stworzone nowe AI botów - będzie można wydawać im komendy głosowe, jak również będziemy dokładnie słyszeć, biegnąć np. po flagę, co się dzieje w bazie. Jeśli chodzi o tryb Onslaught to mają zostać wszystkie pojazdy z UT2004: ECE - niektóre zostaną tylko lekko zmodyfikowane. Po raz kolejny "fachmani" z Epica będą grzebać przy movemencie - m.in. ma wrócić double jump z 2k3 i ma zostać osłabiony bouncing. No cóż nie brzmi to jednak - jakby chcieli twórcy nowego UT - jak nowa gra. Raczej wygląda to na sequela serii gier, jednakże czas i pierwsze demo zweryfikują na pewno tą opinię. Gra ma być dostępna w drugiej połowie 2006 roku i ma zostać zaprezentowana za zamkniętymi drzwiami na E3. Więcej informacji i pełną listę "nowości" znajdziecie na stronie BeyondUnreal.

  Piter
  Komentarze (17)

  Freszmit11:31 @ 09/05/2005  

 • Opublikowano patcha do gry Pariah. Jeśli kogoś zainteresowała ta gra i ma problemy z uruchomieniem jej pod Win98/ME to powinien się w niego zaopatrzyć. Patch poprawia *tylko* ten problem, więc posiadacze innych systemów nie muszą go ściągąć. Download z Filefront.


 • Powstała nowa wersja moda Siege - kombinacji FPS'a i strategii. W celu instalacji tej wersji moda należy wyinstalować stare. Download ze strony projektu.


 • Jeśli chcecie sobie wymienić tapetę w Windozie z lamerskiego "traktora" tudzież "rolnika" na jakąś wypasioną, to w serwisie Game Wallpapers znajdzie 3 konkretne tapetki z nadchodzącego UT. Niestety za luksus ściągnięcia ich trzeba zapłacić - i to prawie 15 zielonych ( rejestracja na rok w serwisie ). Lecz jak to bywa w takich przypadkach z pomocą przychodzi tu PlanetUnreal i od nich za darmo można pociągnąć to samo w rozdziałce 1280x1024. Tapeta 1, tapeta 2, tapeta 3.

  Piter
  Komentarze (3)

 • UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.