Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


To jeszcze nie koniec!23:09 @ 12/06/2004  

Patch do UT2004 w wersji 3236 ujrzał światło dzienne. Poprawia w stosunku do 3233 jedynie problem ze stabilnością serwera. Chyba zbliża się oficjalny patch!

Kolejny mod z UT-ka ukazał się pod wersję 2004. Jest to StrangeLove. Opis w dziale Unreal Tournament \ Mody, a poniżej plik:

I jeszcze jeden mod. Bombing Spree daje możliwość grania czterema (!!) piłkami zamiast jednej. Aha, czasami eksplodującymi...

Chcecie mieć w UT2004 radar? To ściągnijcie stosowny mutator.

Ukazał się świetny pojazd do UT2004 - ambulans bojowy. Pełni funkcję karetki, wozu zapoatrzeniowego, lekkiego wsparcia i ogólnego transportowca.

A propos pojazdów. Unreal Wheel doczekał się wersji Beta 3.

I to tyle. Jutro będzie już pewnie Shattered Oasis 2.15, SAS: Into the Lion's Den Beta 2 i kilka innych. A w każdym razie, w najbliższym czasie na pewno się pokażą.WSimons
Komentarze (2)

Mod Raider: Starring WSimons :D16:40 @ 12/06/2004  

Jednego moda przegapiłem :D Jest nim Slave Master. Czyni on zabitego niewolnikiem zabójcy.

Slave Master 1.0 - 5,8 MBWSimons
Komentarze (2)

Mody na Make Something Unreal Contest Phase 3 i nie tylko.8:54 @ 12/06/2004  

Zacznijmy od tego, ze już od jakiegoś czasu trwają zapisy do fazy 3 MSU Contest. Stąd wysyp modów.

Ukazał się mały patch do Unreal: Demolition. Instaluje się go poprzez skopiowanie pliku .u i pliku .int do folderu UT2004 \ System. Pozwala na zbindowanie jakiegoś tam klawisza.

Nareszcie ukazał się długo oczekiwany mod typu "fortecowego", Unreal Fortress 2003. Przypominam, że rozgrywka jest drużynowa i mamy do wyboru kilka klas postaci, różnorodnie uzbrojonych. Ja osobiście patrzę na to chłodnym okiem, ale wiem, że dla fanów tego typu rozgrywek ten mod jest OBJAWIENIEM. Aktualnie, ta wzesna wersja zawiera jedynie Rocket Arenę.

Ukazały się "gallery modules" modyfikacji o nazwie Eon. Zapraszam do obejrzena, a tymczasem opis: Eon to gra FPP, rozgrywana w ostatniej godzinie wszechświata - jest epicką bitwą pomiędzy siłami dobra i zła, która doprowadzi do zagłady wszechświata. Kierować można ludźmi, bądź obrzydliwymi bestiami. Wybór należy do was.

Ukazała się wersja 2.0 pokręconej platformówki 3D o nazwie Piddly's Chance, pod UT2004. Pracujesz dla studia gier, ale coś im się nie podoba i trafiasz na tyły studia i masz problem ;) Skądinąd, fajna gra.

Mod Soulkeeper jest robiony w wariackim iście tempie, jak podaje PlanetUnreal. Ukazały się 52 nowe screeny i dwie nowe melodie. na stronie SK ukazał się też nowy dział z opisem ras i klas postaci. Strona wygląda niesamowicie, już się tego moda doczekać nie mogę! Modyfikacja jest utrzymana w stylu fantasy, rozgrywka drużynowa.

CarBall - modzik wyścigowy - znalazł się po długim przeze mnie poszukiwaniu. Plik poniżej. Aut jest tyle, że NFS wysiada.

Ukazał się mod Unreal Forever 2004: Edycja Specjalna MSU [Make Something Unreal], dodająca mnóstwo, ale naprawdę MNÓSTWO nowych pukawek, postaci i kilka map. Zapraszam do ściągnięcia tej legendy.

Ukazał się mod GemFeeder. Chodzi o coś z kolorowymi kamykami, nie bardzo łapię, o co chodzi... Ale może być fajowo.

Anomaly to modyfikacja zmieniająca walki na poduszkowcach, ale JAKA modyfikacja. Ludzie, brać!

Arrrgh! to z kolei modyfikacja rozgrywająca się w środowisku pirackim. Statki, abordaże itepe. Get it coz i'm getin' it! Heh... A tak na marginesie, to dopiero wersja Alpha.

Trzeciego czerwca ukazała się wersja Beta 4 moda Air Buccaneers. Mod rozgrywa się drużynowo lub w trybie DM. Walczy się na balonach! NA BALONACH, W POWIETRZU! Ludzie, to naprawdę wciąga! Bierzcie i ściągajcie z tego wszyscy, oto praca moja, która dla was została wykonana! :D (No bo w końcu to KTO szukał tych plików?).

Pliki:WSimons
Komentarze (3)

Wysypka plikowa itepe :D7:13 @ 11/06/2004  

Ukazał się pakiecik narzędzi o nazwie bNReal Utils. Dodaje nowe przydatne w wojnach klanowych funkcje:

 • Prawdziwa pauza: pozwala zatrzymać grę, jeżeli jeden z graczy odłączył się, wszyscy gracze mogą zobaczyć, jak długo ten okres trwa. Gra może zostać wznowiona, gdy wszyscy są gotowi. Jest jeszcze kilka mniej ważnych cech.
 • Antyfałszywka: sprawdza bazę kluczy CD i uniemożliwia podłączenie się pod inne kilka xsyw niż przypisane.
 • Logo serwera: wyświetla animowane trójwymiarowe logo.
 • Poprawiona widoczność graczy: Graczy widzi się teraz łatwiej, bo świecą w kolorze drużyny.

Wszystkie te cechy są w pełni konfigurowalne, a wszystkie zmienne z objaśnieniami zawarte są w dokumencie WebAdmin, w sekcji DEFAULTS. Funkcje mutatora mogą być zmieniane z poziomu konsoli, lub przez edycję pliku .ini. Statystyki przejrzeć może każdy gracz na serwerze, jedną prostą komendą.

Team Derby, drużyna stojąca za modem Unreal: Demolition, potrzebuje programisty i speca od skinów. Skinner musiałby wykonywać tzw. "crazy paint jobs" i skiny pojazdów. Musi bardzo dobrze posługiwać się pgorgramami Maya i Photoshop. Programista zaś musi tylko znać Unreal Script, ale musi się przygotować na harówkę. Zainteresowani niech piszą do Foomana i załączą linki do swoich prac.

Streamline Studios robią jakąś sporawą mapę Assault pod UT2004 i zrobili do niej filmik wprowadzający w formacie DivX. Warto zerknąć. Jak mapa się ukaże - dam do niej linka.

Piter wrzucił na serwer NOWEGO patcha do UT2004. Ja załączam linka z EpicGames - czasami chodzi szybciej (przynajmniej mnie)

Pojawił się modzik Atlantis: Fight for Earth. Rozgrywka drużynowa, pomiędzy ludźmi a mieszkańcami tytułowej Atlantydy.

Taki mały off-topic: wczoraj zaaresztowano kilka osób zamieszanych w kradzież kodu źródłowego i beta wersji Half-Life 2. Przy okazji dostało się też kilkunastu osobom, które tę wersję ściągneli. Ech, warto było?

Ukaże się wkrótce drugi dodatek do Postal 2 o nazwie Apocalypse Weekend. Tym razem 20 nowych map do rozgrywki single-player i kolejna po****** (dosłownie) historia do odkrycia. Ciekaw jestem, czy wymyślą coś lepszego od tych zgniłych krowich łbów, albo sztuczek z kotami :D

Off-topic no.2: kończą mi się newsy. Nie bedę miał o czym pisać, jak tak dalej pójdzie!

Pliki:

Mody & Mapki; Dark Sector żyje!23:11 @ 10/06/2004  

Ukazała się pełna (tzn. nie beta) wersja moda Deathball 2.0, wariacji Bombing Run'a. Do ściągnięcia z BeyondUnreal.

Jest też nowa wersja szachów pod UT2004 - Checkmate 8. Także z BeyondUnreal.

Coraz więcej słyszy się też o tworzonym przez Digital Extremes cyberpunkowym kopniaku w wiadome miejsce dla Deus Exa - Dark Sector. Przez lata projekt albo posuwał się BARDZO powoli, albo po prostu leżał na półce. Tak, czy inaczej, BeyondUnreal dysponuje gorącym trailerem tej produkcji.

Znalazłem także trochę mapek Assault. Dla UT2003 - map packa, wymagającego moda Assault ze stronki RoAR albo od nas. Dla UT2004 - chodzą bez żadnych modów, ale lepiej mieć najnowszego patcha. Mapy pochodzą z serwisu www.ut2003hq.com i są całkiem, całkiem.

Dziwi mnie też, że zignorowano (dziś już stareńką) mapę pod UT2003, ale naprawdę świetnie zrobioną (gram na niej non-stop) arenę BR - ogród botaniczny. Do ściągnięcia z UT2003HQ. Nawiasem mówiąc, to powinna dostać 0wnage'a od Cliffy'ego.

Pliki:

Miłego zasysania. Aha i wiadomość dla uQuada - nie bój się, nie masz jak mnie wspomóc - robię za dziesięciu i nic dla Ciebie nie zostanie :DWSimons
Komentarze (4)

Kolejny news - kolejne mody do ściągania...7:08 @ 10/06/2004  

Ukazał się kolejny mod typu "reality" pod UT2004. Wabi się on Eiko Battle i oferuje 5 poziomów, 15 pukawek, nowe ruchy (np wspinanie się po rurach) itp. Generalnie, zapowiada się ciekawie.

NeoTokyo to z kolei mod typu cyberpunkowego. W założeniu ma on zmienić otoczenie i pukawki na to, co znamy np. z Ghost in the Shell. Czy to się uda - nie wiem, można sprawdzić dostępną wersję alpha, również pod UT2004.

Ukazała się alpha moda Duffer's Golf z możliwością grania po sieci. Jeżeli kogoś interesuje granie w golfa pod UT2004... Mnie, wbrew pozorom, tak! Ludzie, ten mod wciąga!!!

Mod o nazwie Muralis, również pod UT2004, to coś dla tych, którzy pamiętają jeszcze o Die By The Sword - wprowadza on bardzo zaawansowany system walki wręcz, nowe postacie i odgłosy.

Powstał kanał na IRC-u dotyczący modów pod UT2004. English must be spoken :) - ale ma swoje dobre strony, bo można pogadać na bieżąco, także z twórcami modów. Jak ktoś ma jakiś problem z modem, to tam jest najlepiej zapytać najpierw.

serwer: irc://irc.eu.gamesurge.net

kanał: #UT2004Mods

Pliki:WSimons
Komentarze (2)

Xcalon & ChaosUT20:10 @ 10/06/2004  

 • Ukazał się nowatorski mod dla UT2004, przygotowywany już od jakiegoś czasu przez brazylijską grupę Tempest. Gra nosi tytuł Xcalon. Jest to strzelanka widziana z góry, coś jak Galaga albo Galaxian. Uwaga! Jeżeli ktoś trafił na ich stronę wcześniej, mógł mieć problemy ze ściągnięciem moda, bo w hiperłączu występuje błąd. Jednak ja dotarłem do pliku. Warto jednak na stronę autorów zajrzeć, mimo tego jednego błędziora - screeny rządzą!
 • Ukazał się mod ChaosUT2 pod UT2004. Plik z muzyką z ekranu tytułowego występuje oddzielnie, trzeba go wgrać do folderu UT2004 \ Music i wszystko będzie grało. Mod dodaje nowe bronie, mapy i tryby rozgrywki - czysty chaos, jednym słowem.

Pliki znajdują się tutaj:WSimons
Komentarze (1)

Indiana WSimons and the Search for the Lost News :D16:39 @ 09/06/2004  

Newsik z 08 czerwca, przegapiony przeze mnie i resztę newsmanów, brzmi:

Firma Vivendi Universal Games ogłosiła początek zapisów na mające się rozpocząć 14 czerwca beta-testy gry Tribes: Vengeance. Stopniowo zwiększać będą liczbę wolnych miejsc, a późnym latem beta będzie publicznie dostępna. Tribes: Vengeance ukaże się w sklepach USA w paźdxierniku. Zapisywać się można na stronie www.tribesvengeance.com po kliknięciu w przycisk "News".

Przypominam, że Tribes: Vengeance to gra na silniku Unreal Warfare, będąca trzecią odsłoną znakomitej gry sieciowej, w którą redaktor kącika gier FPP w piśmie "Świat Gier Komputerowych" grał chętniej niż w Unreal Tournament i oceniał ją bardzo wysoko. Godne polecenia. W dziale Unreal Warfare / Pliki znajduje się filmik z gry.WSimons
Komentarze (5)

Nowości i przeprosiny7:43 @ 09/06/2004  

Z uwagi na otrzymaną dwukrotnie krytykę postanowiłem dopracować technikę newsowania. Oto, na co mnie stać:

 • Całkiem niedawno ukazała się znakomita gra MMORPG na silniku Unreal Warfare, nosi ona tytuł: Lineage II. Jest to dzieło Koreańczyków, a oni są w tworzeniu MMOG'ów najlepsi... Gra rozgrywa się na trzech olbrzymich kontynentach w trzch królestwach. Gra zawiera elementy strategii. Obłożona jest też abonamentem.
 • Ukazał się mod o nazwie Jungle Warfare 2.05 - dodano nowe mapy i lista zmian jest spora. Dla nowicjuszy, opis: gra rozgrywa się w całości w dżungli, gdzie przeprowadzamy operacje wojskowe. Rozgrywka jest drużynowa. Ech, a ja i tak nie mogę doczekać się Strike Force'a pod 2003/2004...
 • Facet o ksywie Leathal Injection stworzył mapę DM opartą luźno o film Cube 2: Hypercube. W całym swoim życiu nie widziałem czegoś tak pogiętego. Zresztą, zobaczcie sami.
 • Ulepszono nieco mod FragOps. Dziękuję za uwagę zwróconą mi w komentarzu do poprzedniego newsa. Wydano jego wersję pod UT2004.

Oto lista plików do zapotarzenia się:

Fresh Meat :)))8:29 @ 08/06/2004  

Zacznijmy od nowego patcha - tym razem UT2004 wersja 3229.

Nowe mody, oj nowe....

 • Unreal: Demolition - Public Beta 2 [UT2004]
 • Heroes of Exion - 1.10a [UT2004]
 • Red Orchestra 2.1 [UT2004]
 • Domain 2049 2.0 [UT2004]
 • Troopers: Dawn of Destiny 3.0 [UT2004]

Mamy też nowe ciekawe modele graczy

 • Magdalena [UT2004]
 • Effigy [UT2003]

Poniżej pliki:WSimons
Komentarze (10)

UTAN14:39 @ 06/06/2004  

UTAN jest darmowym publicznym systemem autentyfikacji dla serwerów UT2004. Pozwala on na łatwą wymianę banów pomiędzy twoimi serwerami oraz opcjonalną globalną listę UTAN. Oczywiście nie byłoby to systemem autentyfikacji gdyby gracze nie musieli sie rejestrować. :) Więcej informacji w linkach poniżej.

 • Forum UTAN
 • UTAN

  Rush
  Komentarze (0)

 • Fresh Meat ;)12:58 @ 06/06/2004  

  Nowy stuff: UT2004 Patch 3227 Beta - 13 MB
  Alien Swarm Patch 1.1 dla UT2004 - 11 MB
  Jungle Warfare 2.0 dla UT2004
  Thief: Deadly Shadows Demo na silniku Unreal Warfare
  Unreal Engine 3: Film - 165 MB

  WSimons
  Komentarze (7)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.