Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Kolejny pomysł22:00 @ 31/08/2001  

Tak tak znowu wpadłem na "genialny" pomysł. Jaśli odwiedzacie czasami tą strone to wiecie, iż padł pomysł zorganizowania konkursu z waszymi mapkami, które my byśmy oceniali i ewentualnie nagradzali. Niestety mapy mało kto już robi i tylko nieliczni wysyłają swoje dzieła do nas, za to wiele osób gra w UT na sieci! Wprawdzie gra ma już swoje latka, jednakże ciągle dostaje maile od świeżo upieczonych fragowiczów, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z Unrealem. No i myślę aby zorganizować wreszcie jakiś normalnu turniej 1 on 1! Dlaczego napisałem normalny?! Ano dlatego, że mielismy już dwa takie przedsiewziecia - AveUT i Turniej MNC (w których notabene sam brałem udział) no i żaden nawet nie zakończył się! No cóż szkoda bo zabawa była bardzo ciekawa (chociaż ja osobiście nie przepadam za duel'em). Pomyślcie nad tym - oczywiście wszystkie statystyki łącznie ze shotami i regulaminem były by na specjalnie utworzonej podstronie serwisu - za pierwsze 3 miejsca byłyby komercyjne konta w domenie unreal.pl bez żadnych ograniczeń! To pokrótce chyba wszystko czekam na wasze wypowiedzi!

mr.gd
Komentarze (5)

ZNajdz i rozwal, czyli znowu to samo :)21:45 @ 31/08/2001  

Jeśli kogoś już męczy UT i chciałby sobie chwile od niego odpocząć to proponuje fajną gierke którą wyczaiłem na unrealcenter.com; otóż jest to strzelanka 2d gdzie trzeba rozwalać helikoptery wroga. E-gon3 MGON Edition, bo tak sie ona nazywa, zajmuje jedynie 460KB i jest do ściągnięcia stąd.

mr.gd
Komentarze (0)

Czas na robota21:44 @ 31/08/2001  

Jeden z ludzi z teamu Models Zone a mianowicie Freeman wypuścił bardzo ciekawy skin - jest to robot przypominający nieco R2D2 z Gwiezdnych Wojen. Cóż, jeśli ktoś chce skin leży tutaj a shot tutaj. Enjoy :)

mr.gd
Komentarze (1)

Wznowienie Ligi10:58 @ 01/09/2001  

Już jutro odbędzie się pierwszy powakacyjny mecz Polskiej Ligi Unreal Tournament pomiędzy DE i GL. Na razie faworytami są: BB, DFP i DE. Ciekawe kto wygra ? . Wszystko jest mozliwe.

Piłat
Komentarze (3)

Strangelove 29:26 @ 31/08/2001  

Nareszcie wydano długo oczekiwany mod Strangelove 2 ver. 1.0. Autorzy postarali się jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywke i dodali wiele nowych rzeczy, np. możliwość strzelania w czasie lotu, nowe modele, nowa broń i wiele innych. Ściągnij.

Piłat
Komentarze (0)

Models & Skins10:01 @ 30/08/2001  

Dodałem nowy dział w sekcji Download - Models & Skins w którym znajduje się 60 najfajniejszych modeli i skinów, które znalazłem ( poprzedni dział posiadał tylko jeden model ). Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Piłat
Komentarze (0)

Strike Force 1.65 IR314:18 @ 29/08/2001  

Jak podaje Strike Force Center nowa wersja modu zostaje już rozsyłana do zarejestrowanych użytkowników. Zmian jak zwykle ogromna ilość - zainteresowani niech klikną linka powyżej. Koszt subskrypcji, bez której nie można na razie ściagnąć SF w wersji 1.65 IR3 wynosi $14.99. Na otarcie łez przygotowaliśmy patch do 1.65 IR3 ( 30 MB ). Jest to co prawda wersja nieoficjalna, bo 'public release' jeszcze nie wyszedł - lecz nie sądzę, żeby oficjalna publiczna wersja wiele się rózniła od tej, którą tutaj mamy.
Miłej zabawy.

Piter
Komentarze (0)

Infiltration 2.8613:38 @ 29/08/2001  

Pojawiła się nowa wersją moda Infiltration. Lista zmian w stosunku do poprzedniej wersji jest imponująca - zainsteresowanych odsyłam na http://planetunreal.com/infiltration/.
Nowa wersja ma ok. 71 MB i nie zawiera map. Żeby pograć sobie w Infiltration, trzeba ściągnąc jeszcze Map Pack #3 ( 100MB ), który zawiera 6 nowych i 3 stare, ale poprawione mapy.

Infiltration 2.86 - 71 MB
Map Pack #3 - 100 MB ( 9 map )
Wszystkie mapy do Infiltration - 153 MB ( 28 map )

Piter
Komentarze (0)

Unreal Championship12:16 @ 28/08/2001  

Na stronie Digital Extremes znalazło się kilka informacji na temat postępu prac przy mutacji UT na X-Box'a:

 • wykonano już wszystkie efekty dźwiekowe w grze, wykonano już prawie do końca nowy engine odtwarzający dźwięki - za niedługo rozpoczną się jego testy

 • wykonano kilka wersji pojazdów powietrznych. W stosunku do tych, które pokazano na E3 te, dzięki zmianom skinów, będą wyglądem podobne do motorów

 • dodano parę funkcji do UnrealEd'a, rozszerzających możliwości tworzenia map

 • zostały rozpoczęte prace nad HUD'em, będzie on różnił się w zależności od wybranej rasy. Bedzie to przypominało nam jaką postacią gramy

 • dodano nową broń - 'lightning gun' - będzie działał jak piorun, lecz nie będzie dawał strumienia światła, zostanie on umieszczony w zamian za snajperkę

 • Swoją drogą jestem ciekaw, ilu z obecnych graczy UT kupi X-Box'a tylko dlatego, że Digital Extremes wykonało UC na niego.

  Piter
  Komentarze (0)

  Cześć Neo - nazywam się Payne, Max Payne13:07 @ 27/08/2001  

  Bullet Time - bo o nim mowa - wprowadza do UT efekty z gry Max Payne, czyli zwolnienie akcji na czas np. strzału, co pozwala dokładnie wycelować w przeciwnika. W porównaniu do Lazy Matrix działa ze wszystkimi modami i można zwolnić akcję w dowolnym momencie.
  Ma parę błedów, np. dźwięk z miniguna i z pulse guna nie jest zwolniony jak w innych broniach. Ale myśle, że nie będzie to nikomu przeszkadzać, a i autor mutka zapowiedział wypuszczenie kolejnych wersji z poprawkami niektórych rzeczy.
  Jeszcze jedno - bawiąc się kiedyś user.ini uzyskałem podobny efekt wpisując: set input klawisz slomo 0.2 | OnRelease slomo 1, gdzie klawisz to np. e, r lub jakis inny, ale autor muta chyba o tym wie :))
  Mutek do zassania tutaj. Jeśli chcecie poczytać więcej na ten temat - link do strony autora - niejakiego Barta 'eXoR' Jansena.

  Piter
  Komentarze (0)

  CSHP 4+12:01 @ 27/08/2001  

  Wczoraj pojawiła się kolejna wersja finalna mutka zabezpieczającego serwer przed różnego rodzaju hackami. Lista zmian nie jest imponująca. Raczej są to kosmetyczne poprawki ( zmiana nazw niektórych procedur i ponowna kompilacja ). Za niedługo CSHP ma być zaaprobowane przez nGStats. Do ściągnięcia tutaj.

  Piter
  Komentarze (3)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.