Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Update16:05 @ 14/09/2001  

Nowe rzeczy:

 • w dziale u2-screeny: parę nowych screenów, m.in porównanie jak autorom U2 wyszła adaptacja projektów plastyków,


 • na stronach Zencoder pojawił się mod o miłej nazwie Quantum Fighter Jets. Umożliwia podmianę standartowych broni: Redemeer, Rocket Launcher, Bio Rifle, Shock Rifle ( można ustawić w konfiguracji ) na myśliwca, którym można latać po mapie. I jak to myśliwce mają w zwyczaju można również strzelać podczas lotu rakietami w innych graczy. Polecam używać go na dużych mapach np. DM-Barricade lub DM-City, ponieważ samolocik ma dużą bezwładność - podobnie jak Redeemer. Ściągnąć go można stąd.


 • pojawiło się sporo nowych screenshotów na stronie autorów moda GODZ ( już pisaliśmy o nim ). Przypominam, że ma to być mod w którym na dosyć dużych mapkach mają walczyć ze sobą bogowie - strzelając do siebie wiązkami energii. Z tego moda właśnie pochodzi mapka DM-Redheat2, która już była opisywana na naszym serwisie. Z ciekawostek możecie sobie pooglądać jeden z modeli moda GODZ poniżej.

 • EOF.  Piter
  Komentarze (1)

  DM-[BF]ArenA10:59 @ 13/09/2001  

  Ciuniek z klanu BF ( Big Frager ) przysłał mi niedawno swoją mapkę.
  Jest to mała mapka - dwie kondygnacje. Pierwsza - cztery małe pomieszczenia, druga - jedno pomieszczenie z niewielką areną. Lokalizacja wyglądem przypominają starą, aczkolwiek dobrze oświetloną piwnicę. Na mapie nie ma zbyt wiele broni - shock, pulse gun i flak cannon. Nie ma również apteczek, ani fiolek. Jedynie shield belt w górnym pomieszczeniu i big keg o'health w secrecie na dole może uleczyć nadwątlone w ogniu walki zdrowie. Autor określił optymalną ilość osób na mapie na 2-12, ja byłbym skłonny twierdzić iż powinno to być 2-6 (absolutne maksimum). Design niezbyt oryginalny, tekstury nie zachwycają. Mapa jest troche zbyt jasna i nie oddaje mrocznego klimatu, który autor myślę chciał zaakcentować umieszczając na ścianach różne symbole oraz "przybitego" strzałami do jednej z nich Nali'ego. Jest to jednak dosyć szybka mapa do 1/1 lub dla tych którzy lubią zadymę przy 6 osobach porównywalną do Morbiasa w 12. Mapkę można ściągnąć stąd. Screeny poniżej.
  Piter
  Komentarze (6)

  Operation NaPali Demo10:09 @ 12/09/2001  

  Wyszła wersja 1.02 ww. moda. Można ją ściągnąc już lokalnie stąd. Wersja ta jest pozbawiona sporej ilosci błędów, jak również powinna się bez problemu instalować.

  Piter
  Komentarze (1)

  Unreal ][ UFAQ12:29 @ 11/09/2001  

  Na stronach serwisu Unreality zamieszczono nieoficjalny zbiór odpowiedzi na niemal wszystkie pytania, które były kiedykolwiek i gdziekolwiek zadane na temat Unreal 2. Tekst jest w języku angielskim lecz wkrótce postaramy się go dla Was przetłumaczyć.

  Piter
  Komentarze (1)

  Mapka do Strike Force12:07 @ 11/09/2001  

  SF-Gallery to mapka stworzona dla moda StrikeForce przez Spoogers Place. W paczce można znaleźć wersje DM jak i TDM. Prace nad wersjami do Infiltration i Tactical Ops trwają. Można ją ściągnąć lokalnie stąd. Screeny poniżej.
  Piter
  Komentarze (13)

  Wyślij newsa11:08 @ 11/09/2001  

  Jeśli znajdziecie jakieś ciekawe rzeczy związane z literką "U" możecie skorzystać z linka, który znajduje się w lewym menu ( Wyślij newsa ).

  Piter
  Komentarze (0)

  Deadly Recover21:44 @ 10/09/2001  

  No i cóż my tutaj mamy ... ano mamy nowego modzika CTF nazwanego Deadly Recover. Jak pisze izraelska grupa Halcyon Production jest to pierwszy izraelski mod oparty na trybie CTF [!]. Powoduje on znikanie flagi co 5 sekund i pojawianie się jej w różnych miejscach mapy; po wykradnięciu flagi wroga trzeba będzie się troche nabiegać aby znaleźć swoją szmatkę:) Możecie go ściągać stąd.

  mr.gd
  Komentarze (9)

  Operation NaPali - problem20:24 @ 09/09/2001  

  Operation NaPali - podaję opis zainstalowania umoda ( normalnie jest błąd ):

 • zainstalować oldskool ( załączony w paczce )
 • zainstalować patcha do oldskool ( zip )
 • ściągnąć Umod Browser

 • rozpakować za pomocą Umod Browsera pliki z OPerationNapali.umod do katalogu \UnrealTournament
 • odpalić UT, włączyć OldSkool (Mod/Enable OldSkool)

 • Potem już tylko Game/New SinglePlayer Game i powinno być ok.
  Normalnie te wszystkie rzeczy powinien zrobić installer z umoda, ale niestety nie chce dzialać.
  Dla osób, które nie grały w NaPali polecam skorzystanie z tutoriala.

  Piter
  Komentarze (3)

  Pliczki, pliczki16:05 @ 09/09/2001  

  Tak jak mówiłem, oto co udało mi się przez parę dni ściągnąć. Nawiasem mówiąc, był to niezwykle płodny tydzień dla autorów map, modów i innych rzeczy związanych z literką "U".

 • Beer from the Outer Space ( 60 MB ), patch do Beer ( 1MB ) - mod (single), który przenosi nas do miasta, w którym wszyscy się jakoś dziwnie zachowują - każdy napotkany osobnik chce nas załatwić. Pod koniec okazuje się że za całą sprawą stoją ......... Aaaaa, lepiej sami zobaczcie. Dosyć ciekawe lokalizacje, dosyć oryginalny design, nowe bronie jak np. Colt, lub Strzelba ( dwururka ). Scenariusz i historyjka co prawda trochę naciągana, ale można się miło pobawić.
 • Kill or Die ( 4 kB ) - mutek, żeby żyć trzeba fragować.
 • ArcaneX Custom UT Weapons Pack ( 600 kB ) - mod, dodaje bronie do UT: Bazuke, zmienia wygląd zooma Snajperki ( można włączyć filtr ), widoczny tor lotu pocisku z Enforcera ( coś jakby raca z UnrealI ), nowa broń - Flak Shotgun, stare dobre ASMD z UnrealI z tym że działa jak wyrzutnik plazmy, zmienia rakietnice na Super Bazuke, dodaje Eightballa z UnrealI który strzela granatami, Stingraya z UnrealI ( tylko nie strzela soplami lodu jak w UnrealI, a normalnymi pociskami ), zmienia wygląd komba z Shocka, Razor jackiem można stawiać miny, zwiększa szybkostrzelność zwykłej snajperki.
 • Star Wars Mega Pack ( 20 MB ) - coś dla miłośników Star Wars. Mega Pack zawiera następujące rzeczy: Modele ( Battle Droid, Bobafett, Droideka, Lord Maul, Obi-Wan, Trooper, Yoda ), Głosy ( wszystkie z Star Wars Pack oraz dodatkowo - C3PO, Princess Leia, Luke Skywalker, Obi-Wan, Quigon, Han Solo, Yoda, Darth Vader). Szkoda, że mapka jest tylko jedna - DM-AtAtBarge. Miłośnikom Star Wars, do których ja się również zaliczam gorąco polecam ten Pack.
 • DM-Hope ( 800 kB ) - dobra, duża mapka oceniona 90/100 pkt. na serwisie Chainsaw Reviews. Wygląd - wnętrze jakiegoś budynku przemysłowego, klimat industrialny. Bardzo dobrze oświetlona. Tekstury są dobrze dobrane i doskonale oddają klimat mapy. Posiada jedną centralną arenę, gdzie mogą odbywać się pojedynki. Dosyć szybka i grywalna.
 • DM-Redheat2 ( 1,5 MB ) - bardzo dobra mapka oceniona w serwisie j.w. 92/100 pkt. Mapka jest średniej wielkości, bardzo dobry design, przeznaczona na 2-4 osoby, wielopoziomowa, przy kazdym respawnie slychac "Prepare for Battle" ( przygotuj się do walki ) co jest dosyć miłe dla ucha. Mapka jest doskonale oświetlona, posiada wiele poziomów. SB jest umieszczony na moście poza mapką i tylko czeka, żeby go wziąść, rownież zdrówka łatwo znaleźć, co jest potrzebne w ogniu walki. Pomimo doskonałego designu ilość trójkątów na mapie jest ustalona na dobrym poziomie i przynajmniej ja nie miałem żadnych "rwań". Coż więcej powiedzieć - bardzo dobra, szybka i grywalna mapa.
 • Operation NaPali Demo (Beta) ( 25 MB ) - mod (single), beta wersja projektu Single Player rozpoczętego przez Team Vortex. Powrót klimatów z Unreal - Return to NaPali, jeśli komuś podobała się ta część serii U, wydana na krótko przed pojawieniem sie dema UT, to koniecznie musi ściągnąć tego moda. Co nowego ? Ano można sobie polatać małym promem (shuttle), bardzo dobre lokalizacje, mroczna atmosfera - jak to w NaPali. Kiedy wyjdzie pełna wersja modu - tego jeszcze nie wiadomo. Póki co można się nacieszyć demkiem.
 • Sniper Mod ( 10 kB ) - mały modzik modyfikujący Enhanced Shock Rifle. Dodaje strefy uszkodzeń. Za Head Shota dostajemyt 2 pkt., za strzał w korpus 1 pkt., Za nogi... nic. Ciekawostka - do moda dołączony jest tutorial i można sobie na podstawie tego zrobić coś własnego.
 • US Package Explorer v1.1 ( 1 MB ) - nowa wersja rosyjskiego narzędzia do wyciągania plików z packów. Wyciąga wszystko ( np. muzykę, tekstury, modele ) z gier napisanych na Enginie Unreal'a, takich jak: Rune, Unreal, UT, Deus Ex, Undying. Poprawiono sporo błędów i dodano dużo nowych opcji pomocnych w wyciąganiu i exporcie plików.


 • Voice Packi:
 • Austin Powers - 2 MB
 • Bill Cosby - 1 MB
 • Daintee Hurts - 1,3MB
 • Butters - 2,5 MB
 • Happy Gilmore - 800 kB
 • Honey Mooners - 1,8 MB
 • Julia Roberts - 1,5MB.


 • I to by było na tyle. Miłego ściągania.

  Piter
  Komentarze (71)

  Atak nowych map12:09 @ 09/09/2001  

  Tak można byłoby nazwać to co wczoraj miało miejsce; mianowicie wypuszczono 18 nowych arenek: assault, deathmatch i capture the flag. Oto one: AS-Dasboot, AS-IgI-Trainyard, AS-IronMaiden, AS-RedSquare, AS-Sabotage, AS-Annihilation; CTF-Bollwerk105, CTF-Coretce105, CTF-Glacier, CTF-Infested-LE101, DM-Birdie, CTF-BloodLust, DM-Chamber,CTF-Mcswartzly, CTF-NovemberCE105, CTF-Orbital-LE100, CTF-Orbital, CTF-Terra-LE102. Już niedługo wszystkie te mapy znajdziecie na naszym lokalnym FTP'ie. Aha, zapomniałbym: mamy jeszcze jedną ciekawą mapkę, której autorem jest Toffee. Podesłał mi on swoją arenkę, którą nazwał Manhatan City ][. Niestety nie miałem jeszcze okazji na niej zagrać, ale jeśli to zrobie to na pewno napisze o niej słów kilka.

  mr.gd
  Komentarze (2)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.