Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Omówienia i screeny10:24 @ 12/09/2003  

 • Na łamach serwisów IGN.com oraz Gamespy pojawiły się omówienia UT 2004. Zapraszamy do lektury.


 • Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o XMP, czyli multiplayu do U2 to serwis BeyondUnreal przedstawia założenia i szczegóły tego projektu, który wstępnie, w marcu 2002 roku został zarzucony. Zapraszamy do lektury.


 • Serwis planetunreal.com opublikował kolejne 9 screenów z nadchodzącego UT 2004.
 • Piter
  Komentarze (25)

  Petycja, AA Update, Doom Power Demo9:47 @ 10/09/2003  

 • Na forum Atari znajduje się temat z petycją. Dotyczy wydania UT 2004 na DVD. Poniekąd słuszna idea, bo UT 2004 ma mieścić się na 5 płytach CD. Jeśli jesteście za, to po prostu napiszcie w powyższym temacie "Yes".


 • Opublikowano wersję 1.90 gry America's Army. Cała gra w wersji 1.90, jak i patch z 1.7 do 1.9 jest do zassania z mirrorów 3DGamers.


 • Nasi przyjaciele zza wschodniej granicy stworzyli moda dla UT o wdzięcznej nazwie Doom Power: Renessaince. No i jak można się domyślać nawiązuje do słynnej serii gier. Modek waży 15 MB i możecie go ściągnąć poniżej.


 • Renessaince.exe - 15 MB

  Piter
  Komentarze (35)

  Podziękowania10:16 @ 08/09/2003  

  Serdecznie dziękuję tym osobom, które przyjechały na finał WCG 2003. Wszyscy się świetnie bawiliśmy. Dziękuję również DIB'owi, Mario, Witowi, Xts'owi ( z CS'a !!! ), którzy zgodzili się zastąpić nieobecnych finalistów.
  Oczywiście serdecznie gratuluję Ortho oraz Badass'owi za godne reprezentowanie naszej sceny na WCG. Po zapowiedzi naszego finału część osób z innych scen - głownie z CS'a i Starcrafta przeniosłą się do nas i oklaskiwała akcje naszych graczy, pomimo tego że nie są niczym związani z nami. Część z nich z ciekawości obserwowała nasze najlepsze mecze od samego początku.
  Poświęciłem na organizację tego przedsięwzięcia dwa tygodnie od 23.08 co było pewnie zauważalne - brak niusów na unreal.pl, brak odpowiedzi na maile, na forum, etc.

  Serdecznie dziękuję również tym zawodnikom, którzy bez słowa nawet olali imprezę, czyli w skrócie mówiąc dali dupska. Na pewno wasza postawa pomoże w spopularyzowaniu esportu w Polsce.
  Chciałbym nadmienić, że scena Unreala wypadła najgorzej ze wszystkich prezentowanych gier na WCG2003. Nie dość, że nie przyjechali gracze którzy się zakwalifikowali ( po kiego wała w ogóle grali ), to jeszcze nie dopisała publiczność. Takiej sytuacji nie było w żadnej z innych gier prezentowanej na WCG. Wszyscy inni zawodnicy stawili się w komplecie !!!
  Mieliśmy jedyną okazję do zaprezentowania gry w którą gramy i do przekonania Samsunga, że warto po raz kolejny zorganizować coś takiego również dla nas. Rozumiem, że można nie lubieć UT 2003, ale trafiła się nam okazja na podłapanie sponsorów i przede wszystkim na spopularyzowanie Unreal'a w Polsce. No i cóż przewaliliśmy na całej linii.
  W przyszłym roku prawdopodobnie nie będzie ani UT, ani UT 2003 na WCG w Polsce. Po kilkaset osób publiczności natomiast przyszło oglądać zmagania CS'a, Starcrafta i Warcrafta.
  Jako, że firmie Samsung zależy przede wszystkim na reklamie, to sceny CS, WC i SC mogą być spokojne o to, że w przyszłym roku te gry będą na WCG.

  Pod znakiem zapytania zatem stoi organizacja pTDM w 2k3. Po co robić jakikolwiek turniej inetowy dla garstki - 10 osób ?!
  A pTDM w UT ? Skoro większość graczy nie jest w stanie złamać podziałów w imię dobra sceny, to powiedzcie mi kochani - PO CO ?!
  Czyli będziemy się do końca świata gotować w sosie własnym na forum bluzgająć to tu - to tam i narzekając, że "cholera Unreal to taka świetna gra i dlaczego nikt nie chce żadnej poważnej Unrealowej imprezy zrobić". O to chodzi ?!

  Podsumowując Wasze zasługi Drodzy Gracze dla Sceny, niesposób stwierdzić jednego - JESTEM Z WAS NAPRAWDĘ DUMNY. Nie potraficie wydać nawet 40 zeta na przyjazd do Warszawy i uczestniczyć w zajebistej imprezie.
  Good Job.

  Relacja z finałów WCG w Hali Expo w Warszawie pojawi sie na łamach naszego serwisu do końca tygodnia.

  Piter
  Komentarze (48)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.