Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


7thDay - UT2k4 Movie20:11 @ 24/09/2005  

Niektórzy z was słyszeli napewno o projekcie filmu niejakiego kojn'a. Wydał on własnie swój fragmovie. Nie musimy sie spodziewac specjalnych efektów które ukryją słabe fragi. W filmie zawarte są najlepsze akcje i fragi, trafione podczas meczy TDM i 1v1.

Czas trwania: 7min 12sec Rozmiar: 318MB Video: 800x600, 5949kbps, XviD Dzwięk: 128kbps Lame MP3

Filmik do ściągniecia z own-age.com

Nox5tron
Komentarze (5)

Nowe UCMP 2 - SOON!!!!!!!8:39 @ 26/09/2005  

Popuścił zwieracz ja zobaczyłem screeny z najnowszego mappack'a UCMP2!! Holy siet chciało by się powiedzieć i ściągnąć to na dysk, póki co niestety jeszcze nie wyszedł. Pierwsza część w Polsce nie zrobiła wielkiego wrażenia, nie dziwne zresztą - na naszej scenie najlepszy jest przecież rankin i camp.
Ja tam mam pierwszą część i z niecierpliwością czekam na drugą, która będzie miała mapki do CTF, DOM, DM, VCTF, BR i AS. Shooty oraz krótki film zapowiadający mappack znajdziecie tu.
Z szacunku dla ogromu pracy jaki wkładają mapperzy cobyście się dobrze bawili - proponuję powstrzymać się od commentsów w stylu: "...a komu będzie sie to chciało ściągać...", albo "...na świecie się w to nie gra więc i ja nie będę...".

Kris
Komentarze (9)

Gem Feeder 3.013:34 @ 24/09/2005  

Third Helix udostępnił kolejną wersję swojego Gem Feedera, tryb pośredniczący trochę jakby między ctf a br jest ciekawą propozycją (która na naszej koserwatywnej scenie raczej nie ma szans powodzenia) dla graczy.
Wymagający dość dobrego teamplay'u mod możecię ściągnąć stąd a więcej na temat moda tutaj.
Warto dodać, że mod zawiera konwerter dzięki któremu szybko można przerobić każdą mapkę do grania w niego, nowe mapy w trybie GF, nowe pojazdy, broń o wdzięcznej nazwie A-bomb ;), gravity bomb i wiele innych dobroci :)

Kilka screenów:

Zachęcam do przetestowania - screeniki wyglądają bardzo smakowicie :)

Kris
Komentarze (1)

Spece od unreal scriptu! - do boju!!9:45 @ 23/09/2005  

Z prozaicznej zapewne przyczyny, jaką jest zbliżająca się jak fala tsunami najnowsza edycja naszego ukochanego utka (ciekawe czy nie rozbije się na skalistym wybrzeżu naszych podstarzałych kompów i pustych portfeli), producenci jednego z najbardziej popularnych mutatorów do ut2k4, czyli UTCompa, zdecydowali się na udostępnienie na zasadach licencji GPL, kodu źródłowego do wyżej wymienionego :)
Udostępniony został kod od wersji 1.6, który siusiającym już pod krzesła ze szczęścia i niecierpliwości unrealsriptowcom polecam ściągnąć stąd.
Jak powszechnie wiadomo aktualną wersją UTCompa jest wersja 1.6a, tej jednak source code, został zaprzepaszczony w procesie backupu a raczej jego braku :D - taką tanią pieśń śpiewają producenci, więc należy mieć na uwadze, że source nie zawiera ostatnich modyfikacji.
Kod jest pisany bez żadnych komentarzy, i udostępniony bez jakiej kolwiek dokumentacji (z racji jej nie bycia :D ) więc powtarzając słowa producenta "...so making it human-readable has always been at a lower priority..." mówię wam: to nie będzie spacerek. :)
Więcej na ten temat tutaj, życzę owocnego programowania - pozdrawiam umiłowanych w Unreal
wasz ulubiony felietonista, Kris maszynista :)

Kris
Komentarze (3)

The Awakening Mod for UT200420:50 @ 20/09/2005  

Prawie gotowy jest mod do UT2004 ; The Awakenign. Mod ten jest dal wszystkich tych którzy uwielbiają zombii. Mod jest przystosowany do trybu Multiplayer gdzie bardzo wazna jest współpraca członków jednego zespołu. Zespół musi współdziałać i mieć strategie walki z zombii aby przeżyć w tej nierównej walce. Rozbudowana fabuła nie pozwala się poddac nawet na chwile. Gracze przejmują role cywilów, którzy przeżyli atak zombii i połączyli się w zorganizowana grupę. Razem muszą sprostać wyzwaniu jakie stawia przed nimi gra: musze przetrwać i uciec z miasta. Muszą powstrzymać jardy zombii. Każdego dnia jest coraz ciężej, każdej nocy niemożliwe staje się prawdą… Tutaj link do tego moda: The Awakenign.

Nox5tron
Komentarze (7)

Nowy MUTATOR :)15:09 @ 20/09/2005  

Z chaosu i szumu informacyjnego jaki ostatnio gości na tym sajcie wynalazłeś skoro to czytasz newsa bez wątpienia rewelacyjnego bo zaznajomienie się z mutatorem o którym tu mowa pozwoli na sklonowanie twojej i tak uwielbianej przez Ciebie osobowości do kilku sztuk :D - gdzie nas kupa tam Herkules dupa, hołdując temu tekstowi instalujcie szybko najnowsze dziecko Angel_Mapper'a czyli Holocator. Za sprawą tej broni (trzeba ją podmienić z jakąś po zainstalowaniu muta) możemy tworzyć hologramy wiernie odwzorowywujące naszą postać - i teraz niech pr0 plajer ;) zgaduje do której strzelać.

Tutaj niczego sobie screenik (przy okazji zagadka: jak on to zrobił że się powiększa po kliknieciu :DDD, praca domowa dla nowych newsmanów ;) ):Ściągnąć onego muta można klikając TU, more about it - here.

Przyjemnego zatem fejkowania ;)

Kris
Komentarze (6)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.