Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Made in Poland20:42 @ 29/01/2005  

 • Jeden ze znanych polskich graczy UT, a teraz publicysta - Carmac, tworzy od jakiegoś czasu swój kolejny film. Zwać się będzie Firebreath, złożony zostanie z 3 części. Jedną z nich - fragment typowego fragmovie otrzymaliśmy do obejrzenia - było na co popatrzeć. Film ma się ukazać za 2 lub 3 tygodnie.


 • Ostatnio otrzymaliśmy do publikacji 2 polskie mapki - DM-Cyclone oraz DM-SkyHigh. Pierwsza z nich, stworzona przez Tomka to niewielka mapa przeznaczona do 1 na 1, wzorowana na jednej z Quejkowych mapek. Druga natomiast, to stworzona przez CochONEs'a, duża, otwarta mapa na 5-8 graczy z low gravity. Miłej zabawy ! A... zapomniałbym dodać - autorzy otwarci są na słowa krytyki.


 • DM-Cyclone - 1,4 MB
  DM-SkyHigh - 628 kB

  Piter
  Komentarze (12)

  Mody, mody...12:25 @ 28/01/2005  

 • Chaos UT2
  Chaotic Dreams podało na swojej stronie informację na temat nowości jakie maja być wprowadzone w kolejnej wersji moda. Będą to m.in. nowe bronie melee (dzida, topór, etc.), nowe mapy 1on1, oraz Chaos Beast (odpowiednik Auto Turreta z Chaos'a dla UT'99). Poza tym autorzy udostępniają swój serwer 66.153.113.24:7777, na którym można ich spotkać w soboty ok. godziny 13:00 naszego czasu.


 • Unreal Fortress Evolution
  Na stronie moda UFE dla Ut2k4 pojawił się trailer promujący nadchodzące wydanie. Dostępny w wysokiej jakości (101MB) i w niskiej (15MB). W modyfikacji tej dostępny jest podział zawodników na klasy posiadające unikatowe zdolności.


 • SoulKeeper
  Na stronie tego moda też pojawił się trailer. W wysokiej rozdzielczości 146.3MB, a w niskiej 11.7MB. Klimat moda przywodzi na myśl średniowiecze, występuje tu broń biała, oraz podział na klasy postaci. Wydanie moda zapowiadane jest na wiosnę br. Osobiście czekam z niecierpliwością.


 • \\/\\/ilk\'u][
  Komentarze (0)

  CliffyB 0wnage12:08 @ 28/01/2005  

  Kolejną mapką nagrodzoną przez Cliffa jest DM-1on1-Nagem. Jak wszystkie mapki zauważone przez Cliffy'ego ta jest też warta ściągnięcia i obejrzenia. Download z BeyondUnreal.
  Dzisiaj lub jutro będzie trochę stuffu ze znanej i lubianej :P serii Made in Poland. Więc, że tak powiem - stay tuned.

  Piter
  Komentarze (2)

  POMOŻECIE?!?21:54 @ 27/01/2005  

 • Pierwszy news odnośnie tematu.
  Na tegorocznych rozgrywkach WCG2005 w Singapurze nie będzie żadnego UT!! Tak zadecydowali organizatorzy imprezy. Jedyną grą FPP ma być CS:Source. Wiadomość dziwna, biorąc pod uwagę popularność UT2k4 na świecie. Aby do takiej sytuacji nie doszło Nicholas evenflow McCabe wystosował petycję do organizatorów WCG. Pod petycją można podpisać się pod tym adresem, do czego gorąco wszystkich zachęcamy!


 • ESL Polska UT2004
  Wystarowała Polska Liga UT2004 ESL. Na razie wystartował ladder 1v1. Zapowiadna jest liga Poland Champions Challenge dla klanów, oraz ESL Amateur Series i Premiership. Jak się zarejestrować do ESL objaśnia MOniToR. Wielkie podziękowania właśnie dla Niego, oraz postałych adminów,którymi są Dark3y i Pony


 • Wiadomości luźniejsze
  Mod do UT2k4 Old Skool FPS zmienił nazwę na Fragment. Zmienił się również adres strony moda. Ma on przypominać styl rozgrywki znany np. z DOOM’a lub Duke Nukem 3D, ale przy użyciu nowoczesnego engine’u Unreal.


 • Autorzy moda Shatterd Oasis poszukują osób chętnych do pomocy przy pracy nad kolejnym wydaniem moda. Więcej informacji na ich stronie.


 • \\/\\/ilk\'u][
  Komentarze (2)

  DNF & FP217:09 @ 26/01/2005  

 • 3D Realms ogłosiło (po raz n-ty), że na nadchodzących targach E3 zaprezentuje działającą wersję Duke Nukem Forever na silniku Unreal. Jeśli dobrze pamiętam pierwsze informacje prasowe zapowiadające ten tytuł pojawiły się wiosną ’98. Cóż…
  Ciekawostka:Fani Duka zaczęli pracę na modem do HL2 mającym wskrzesić staruszka, ale 3D Realms natychmiast zatrzymało projekt. Firma nie dopuszcza użycia jakichkolwiek treści związanych z Duke’em na innych silnikach.


 • Super Glue Studios zapowiedziało wydanie mappack’a CTF do UT2004 Flag Pack II. Więcej informacji na ich forum. Najbardziej ciekawi mnie co jeszcze chcą poprawić w HallOfGiants? Jeszcze bardziej powiększyć:)?


 • \\/\\/ilk\'u][
  Komentarze (4)

  Ogłoszenia:)23:16 @ 25/01/2005  

  Z najnowszych wieści:

 • Autorzy Red Orchestra nie spoczywają na lurach. Zapowiedzieli już wydanie wersji 3.2 swojego moda. Wprowadzona zostanie obsługa botów i kilka mniejszych ulepszeń mających wpłynąć na grywalność


 • Podobnie sprawa ma się z modem AirBuccaneers, który w MSUC zajął trzecie miejsce. Twórcy również zapowiedzieli nową wersję, jednak dalszych szczegółów nie ujawniono.


 • Digital Extremes ogłosiło oficjalna datę premiery swojego nowego shooter’a - Pariah na 3 Maja. Gra ukaże się na PC, MAC’a i X-BOX. Tytuł zapowiada się nad wyraz interesująco.

  \\/\\/ilk\'u][
  Komentarze (1)

 • MSUC Rozstrzygnięty!!!0:17 @ 25/01/2005  

  W dniu dzisiejszym, tj. 24 stycznia A.D. 2005 ogłoszono oficjalne wyniki zakończonego konkursu "$1,000,000 NVIDIA Make Something Unreal” Contest w kategoriach Best Mod i Best Non-Interactive Real Time Movie. Za najlepszego moda uznano Red Orchestra, a za najlepszy film nieinteraktywny The Journey.
  Autorzy moda otrzymali nagrodę w wysokości 50 000$ oraz licencję na komercyjne użycie Engine’u Unreal o wartości 350 000$. Twórca filmu otrzymał 25 000$.
  „[…]Cały konkurs miał głównie na celu odszukanie utalentowanych ludzi, którzy stworzą nową generacje gier[…]” stwierdził Mark Rein, vice prezes Epic Games.
  Zwycięzcom gratulujemy, a więcej informacji oraz wszystkie wyróżnione produkcje na stronie MSUC

  \\/\\/ilk\'u][
  Komentarze (2)

  Pare pierdołek...16:12 @ 24/01/2005  

  Witam. Z braku sensownych newsów podrzucam wam link do stronki z voice pack'ami dla UT'99. Polecam!

  ● Strona z voice-packami do UT'99. Na site międzyinnymi voice Anakina Skywalker'a, Zombie, Buisnessman'a itp.

  http://unrealed.myexp.de/index.php?P=files&C=2&T=24

  Pozrowienia!  FaYter
  Komentarze (0)

  Freszmit13:27 @ 24/01/2005  

 • Na stronie moda Defence Alliance pojawiło się 5 nowych shotów. Zapraszamy do obejrzenia.


 • Powstała kolejna - oznaczona numerkiem 49 - wersja mutatora UT2Vote. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę projektu.

 • Mass Vacum - to nazwa mutatora, który dodaje do UT2004 nową broń. Broń ta jest podobna w działaniu do Gravity Guna z HL2. Link do downloadu znajduje się w tym temacie na forum Atari.


 • Powstała nowa wersja moda The Third Reich pod UT'99. Mod przeszedł delikatny face lifting i został wydany jako Community Edition. Możecie sobie go ściągnąć z oficjalnej strony The Third Reich.


 • Piter
  Komentarze (0)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.