Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Unreal Evolution League - II Edycja!2:47 @ 06/10/2008  

Po udanym sezonie rozpoczętym rok temu, a zakończonym w długi weekend maja 2008, bez wahania postanowiliśmy przystąpić do realizacji drugiej edycji. Dla przypomnienia mowa tutaj o największym ogólnopolskim turnieju Unreal Tournament oraz Unreal Tournament III.

W poprzedniej edycji brało udział ponad 300 graczy, którzy konkurowali między sobą w 6 różnych trybach rozgrywki. Zakończeniem ligi były finały lanowe, które odbyły się w Hotelu Wodnik w Bełchatowie i trwały 5 dni. Każdy może wziąć udział w tej niezwykłej imprezie. Wystarczy zarejestrować się na stronie ligowej (www.uel.com.pl) i przystąpić do gry w rozgrywkach. A dla osób, które nie czują się na siłach zapraszamy na kolejne finały lanowe, na których oprócz podziwiania gry najlepszych polskich graczy będzie można również z nimi pograć.

W tegorocznej edycji czeka wiele niespodzianek. Przede wszystkim dodaliśmy kilka nowych trybów rozgrywki. W Unreal Tournament gracze będą się zmagać z nowo dodanym trybem o nazwie BunnyTrack. Jest to tryb zręcznościowy mający mało wspólnego z strzelaniem, jednak dodaje smaczek adrenaliny. Polega on na pokonywaniu najbardziej zakręconych przeszkód w jak najszybszym czasie i zdobycia flagi szybciej niż przeciwnik. Jeśli natomiast chodzi o Unreal Tournament III postanowiliśmy dodać rozgrywki 2vs2 w trybie Team DeathMatch.

Dzięki współpracy z internetową telewizją Headshot TV, każdy będzie mógł obserwować zmagania ligowe on-line dzięki relacjom na żywo.

Czasu pozostało niewiele. Planowane zakończenie zapisów to 12 październik. Po tym czasie do dnia 26 października trzeba uiścić nie wielkie wpisowe i od 7 listopada będzie można rozpocząć rozgrywki, które potrwają aż do kwietnia.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia galerii z finałów pierwszej edycji, a w szczególności zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego zmagania finałowe.

Postanowiliśmy w tej edycji odstąpić od opłaty za udział w rozgrywkach UT3. Jest to podyktowane małym zainteresowaniem graczy. Teraz każdy może się zapisać bez problemu, wziąć udział w turnieju z najlepszymi graczami w Polsce i przy odrobinie szczęścia dostać się na finały gdzie czekają liczne nagrody! Zapraszamy!

- oświadczenie otrzymane od organizatorów uel.com.plCharon
Komentarze (4)

Powakacyjny flesz, czyli skrót z zaległości :P2:17 @ 06/10/2008  

Nastał najwyższy czas, aby zbudzić się z letniego snu i ruszyć cztery litery, choć okoliczności nie są dla mnie zbyt sprzyjające. Bez zbędnego ganiania za newsami, które i tak zapewne widzieliście już gdzie indziej, zaprezentuję Wam zbitkę informacji wszelakich :P

Dla właścicieli konsoli XBox 360 to nic nowego, dla pozostałych to jedynie ciekawostka, lecz fakt pozostaje faktem - na początku lipca nie napisałem newsa o premierze UT3 w wersji na wspomnianą konsolę. Ponoć gra zwiera jakieś nowe mapy, jakieś nowe modele, ale mimo w miarę dobrych ocen (około 8-8.5/10), nie sprzedaje się jakoś szczególnie.

Gdzieś w "międzyczasie" zakończyła się pierwsza faza konkursu Make Something Unreal. Nie wiem, czy mi się wydaje, czy poziom jest niższy niż w poprzedniej edycji... Możecie to bardzo łatwo ocenić sami, a wszystko dzięki niezastąpionemu BeyondUnreal, które przygotowało zestawienie wszystkich konkursowych map. Z drugiej strony - kto by pamiętał poprzednią edycję :P Wracając do zestawienia - na kolejnych stronach znajdziecie screenshoty z map przeznaczonych do kolejnych trybów gry. Przygotowano także linki (według trybów) do ściągnięcia wszystkich map. Wspomniałem, że pierwsza faza już się zakończyła? No tak, tu macie link do listy zwycięzców w każdej z kategorii.

Skoro już przy konkursach jesteśmy... Pamiętacie być może czerwcowy konkurs 3D Buzz Old School Level Design Contest? No właśnie. Był taki ;) O ile na naszym forum temat się pojawił, o tyle tutaj znowu ktoś dał ciała ;) Wybrano pięć najlepszych map w konkursie, linki do poszczególnych map znajdziecie w pierwszym poście tematu na naszym forum. Tutaj umieszczę jedynie link do zbiorczej paczki (180 MB). A jakby ktoś pytał o kolejność miejsc finałowej piątki, to odsyłam Was do tego newsa na... oczywiście BeyondUnreal :P Wspomniany, jakże zacny serwis, radzi wszystkim zapoznać się także z innymi mapami, które nie znalazły się w Top 5 konkursu. Postaram się, aby w najbliższym czasie wszystkie mapy znalazły się na unreal.pl ;)

Wielu z Was kojarzy takie mapy do UT3 jak Gritt, Subterrane, Flustered... Pochodzą one z pierwszego HOLP map packa. Pierwszego, bowiem wcale nie tak dawno (ponad 2 tygodnie, pff, co tam :P) ukazał się drugi zestaw map spod szyldu Hardcore Oldschool Low Poly. Warto zassać te 262MB, gdyż niektóre z tych map bankowo zagoszczą na wielu serwerach. Co by nie przeciągać smętnej gadki - odsyłam Was na stronę projektu, gdzie na samym dole znajdziecie link do downloadu.

W najlepsze trwają rozgrywki w UT3 w ramach ClanBase. Najbardziej cieszy to, w co wielu wątpiło, a więc EuroCup UT3 TDM 4on4. W tym prestiżowym cupie nasz kraj reprezentowany będzie przez znany tu i ówdzie klan Gangsters. Oczywiście trzymamy za nich kciuki, choć już samo wyjście z grupy będzie bardzo ciężką przeprawą.
Posypały nam się tryby gry w jakich rozgrywany będzie (a w zasadzie już jest :P) jesienny OpenCup:
- 1on1,
- BTA,
- iCTF 2on2,
- iCTF,
- iTDM 2on2,
- TDM 2on2,
- TDM.

Skoro przy ClanBase jesteśmy - będzie już chyba miesiąc, odkąd ukazał się tam dość luźny wywiad z jednym z topowych polskich graczy, texetem. Rozmowa odbyła się zanim jeszcze zasilił on skład UT3 profesjonalnego klanu Four Kings (4K), stając się tym samym klanowym kolegą mistrza dueli w UT3 - hypno.
Jednak nie ze względu na wywiad ani sensacyjny transfer przywołuję osobę texeta. Głównym powodem jest wygrany przez niego turniej 1on1 UT'99 zorganizowany przez UT Live (strona aktualizowana równie często jak nasza :P), czyli ekipę z kanałów #ut1 i #ut1.duel. W finale, na który trochę musieliśmy sobie poczekać, na texeta oczekiwał kalias, gracz pochodzący z Czech. Ostatecznie nasz człowiek wygrał 3 : 2 w mapach, potwierdzając swoją czołową pozycję wśród europejskich wymiataczy. Serdecznie gratulujemy.

Było znacznie więcej tych "nienapisanych" przeze mnie newsów. Jednak nie da się nadrabiać wszystkiego. Jeśli tylko będę miał możliwość, postaram się jakoś produkować newsy na bieżąco.

Na koniec mam dla Was linki do dwóch numerów zina Unreal Zone, który ukazywał się przez wakacje, a który niestety nie był dla mnie wystarczającym powodem, aby ruszyć cztery litery... Zatem oficjalnie przepraszam redakcję UZ za zaniedbanie, zaś wszystkich sympatyków ich twórczości zachęcam do pobrania numerów #25 oraz #26.

Charon
Komentarze (0)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.