Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Ziemia żywych trupów: Droga do Fiddler's Green23:46 @ 15/10/2005  

Silnik Unreal Engine napędza ostatnio sporo gier. Jedną z nowości jest Land of the Dead: Road to Fiddler's Green, której demo można zassać stąd (130 MB). Oparta jest oczywiście na filmie George'a Romero Ziemia żywych trupów, który niedawno gościł na ekranach naszych kin.

Wybucha potworna plaga i hordy zombich szaleją na terenie trójstanu, zabijając ludzi, którzy im się napatoczą. Gracz, Jack, prosty farmer, musi zwalczyc strach i wywalczyć sobie drogę przez armię ohydnych nieumarłych, zdałoby się celowo rozprzestrzeniających plagę. Spotyka tajemniczego pana Kaufmana, założyciela Fiddler's Green, luksusowego ośrodka wypoczynkowego w przypominającym fortecę mieście, jedynym schronieniu dla żywych. Jack otrzymuje niezwykłą ofertę pracy i obietnicę wyjątkowej nagrody. Oferta tak dobra, że głupota byłoby ją odrzucić, ale czy Jack dożyje chwili, gdy bedzie mógł zgarnąć nagrodę?

WSimons
Komentarze (19)

WCG 2006 & more...17:42 @ 15/10/2005  

WCG 2006

Na stronie WCG można głosować na gry które mają pojawić się na WCG 2006. Na tej STRONIE macie podane jak głosować na te gry.

Ballistic Weapons

Zespół stojący za Ballistic Weapons ogłosił właśnie wydanie wersji GOLD EDITION swojego moda. A oto kilka detali: Nowa wersja ma zawierać wszystko co dotychczas można spotkać w modzie a także:

  • Wiele nowych broni
  • Nowe Cechy
Zaś nowa wersja zawierać ma w sobie:
  • Nowy Ballistic Arena murator
  • Narzędzie rozmieszczania przedmiotów
  • Ciemniejsze skiny
  • i wiele więcej
Jednak najlepszą wiadomością ze wszystkich jest to, iż autorzy pozwolili wybrać nam, Graczom jakie bronie mają się znaleźć w wersji GOLD. Na tej STRONIE możecie zagłosować na tę broń która według was powinna się znaleźć w zestawie.

LM 2005/2006

Nastąpiły małe zmiany w mapach dla trybu ICTF w LM 2005/2006. Oto news ze strony LM: Mapa CTF-Command-ce2 została zamianiona na CTF-Command-ce3. Zmienione sa schody które powodowały warpy zawodników ktorzy sie nie po nich poruszali na pochylnie, dodano oswietlenie w ciemnych miejscach mapy. Autorami zmian sa radio oraz teleport.Nox5tron
Komentarze (1)

Fragmovie by HS10:35 @ 14/10/2005  

Witajcie!
Zwycięscy tegorocznego CB w TDM - HS, pokusili się o zrobienie filmu z tego osiągnięcia, film ściągnąłem obejrzałem i cóż... mogę śmiało wam powiedzieć że jest zajeb... jego rozmiar bo ma 377 MB :D muza nawet nawet dość oryginalna, jakość trochę ścięta zapewne aby ograniczyć rozmiar. Jeśli mam polecić jakiś film to polecam poświęcić godziny na ciągnięcie tego z netu na coś innego - podobno w Pani Domu jakiś jest fajny na VCD - szybciej będzie i jakość lepsza... w kilku słowach: 18 minut chaotycznego fragowania bez polotu - jak idę do WC (a mam z pokoju 10 metrów) potrafią mi się przydarzyć po drodze lepsze akcje ;D. Za spędzone nad tym "dziełem" godziny daje 6/10.
Ściągnąć go i poczytać więcej można na un albo na stronie kolesia co zdaje się to uklepał CLICK
Najlepszy z tego filmu jest ten screen .
Pozdr

Kris
Komentarze (19)

Updates18:08 @ 11/10/2005  

Chaotic Update

Chaotic Dreams wydał właśnie Udate dla Moda Chaos pod UT2k4. Zaznaczyli także ze bardzo prawdopodobne jest powstanie tego moda, dla nadchodzącego UT2k7.

DM-Serenissima

Na tronach NaliCity można sciągnąc najnowszą mapkę do DM dla UT2k4. Mapka waży 47,63 MB i liczona jest dla 8-16 graczy. DM--Serenissima

UCMP PACK

Wydano właśnie drugi już map pack UCMP. Zawiera między innymi: 18 map, w tym: 1 Assault, 1 Bombing Run, 6 Capture the flag, 7 Deathmatch, 2 Domination, i 1 Vehicle Capture the Flag. Do ściągnięcia z któregoś z dostępnych tutaj mirrorów: MIRRORY

Nox5tron
Komentarze (4)

Powrót żywych modów :)12:59 @ 11/10/2005  

Znalazłem obydwa popularne ostatnio patche do UT2004 na serwerach FileFront, w folderach użytkowników. Do ściągnięcia poniżej. Gdy FileFront przyjmie je do katalogu UT2004, linki mogą ulec zmianie. Proszę wtedy o info w komentarzach, zaktualizuję je.

Dodgeball i Unreal Open to dwa mody, które... powiedzmy, zniekształcają pojęcie rugby i tenisa. Pierwszy polega na rzucaniu piłką w graczy, co powoduje ich spektakularne zejście i respawn w więzieniu. Natomiast ten drugi uzbraja graczy jedynie w Ball Launchers i dzieli ich na pary, domyślcie się po co :)

Red Orchestra doczekał się nowej wersji, 3.3 Pełny plik do zassania poniżej. Niemcy, czy Rosjanie, co za różnica, z jednymi i drugimi nie było wesoło 60 lat temu...

Muralis, mod wprowadzający walkę wręcz, ewoluował do wersji 1.15. Poniżej.

Mutai zakończył rozwój. Ów mod dla maratończyków, w klimatach starożytno-współczesnych, do ściągnięcia poniżej.

Gem Feeder zaktualizowany do wersji 3.0. Poniżej.

Mod w klimatach Age of Empires, Dark Territory, już jest w nowej wersji. 1.2.

SAS: Into the Lion's Den - kolejny realistyczny mod pod UT2004, doczekał się aktualizacji do wersji 3.0. Ta, którą, w chwili kiedy piszę te słowa, jeszcze mamy na serwerze, jest dwa razy mniejsza, nowa ma... 600 MB!

Oto mod, na który czekali wszyscy fani standardowego Domination z UT1 - Classic Domination dla UT2004. Ponizej.

Coś dla UT2003. Rozgrywa się toto gdzieś przed wiekami, jesteśmy najemnikami pracującymi dla rywalizujących królestw, którym zależy na złożeniu z pięciu elementów jakiegoś amuletu, czy też kryształu dajacego władzę absolutną nad całym znanym światem. Evilution. Alpha 1.0.

Świt żywych modów :)22:48 @ 09/10/2005  

Nadeszła! Nowa wersja moda Domain 2049, oznaczona numerkiem 2.2

Eden Eclipse to shooter sci-fi rozgrywający się w niedalekiej przyszłości. Dla UT2004. Panienka komandoska ma rozwikłać na jakiejś obcej planecie zagadkę czerwonych kryształów.

Perfect Dark, konwersja znanej gry z Nintendo 64, doczekała się wersji Beta 3. W oryginalnej grze wcielaliśmy się w superbohaterkę imieniem Joanna Dark. Brzmi znajomo?

Fraghouse Invasion, inny mod pod UT2004 doczekał się wersji 4.1, patch poniżej.

Skaarj Fest 3.0 to mod pozwalający na grę Skaarj'em z jego specjalnymi umiejętnościami, takimi jak szpony, czy pociski energii.

Silent Assassins dla odmiany zamienia nas w pobratymców łysego jak kolano agenta 47, sławnego Hitmana. Dla klasycznego UT.

Poszaleliśmy już niegdyś na księżycu w modzie Hollow Moon dla UT2004, to teraz wracamy tam. W wersji 2.0.

Połączenie Medal of Honor i UT2004, w okresie wojen napoleońskich to nic innego jak Devil's Own.

Niegdyś pisałem o modzie Eon, rozgrywającym się w czasach ostatecznych. Ów mod ukazał się w wersji alpha. Jest do niego spatchowane ini, które należy rozpakować do folderu UT2004 \Eon \System i zastąpić, następnie skasować EonUser.ini.

Mod zmieniający UT2004 w coś w stylu UT1 to Unreal Tournament 2 Conversion. Zawiera sporo oryginalnych pomysłów!

Nie wiem, jak długo ignorowaliśmy Strike Force'a 2004, ale chyba za długo. Ów mod jest już w wersji 3.01 i waży o 100 MB więcej niż wersja z naszego serwera. Przypominam, że mod ten, jeszcze z czasów UT1 był najgroźniejszym rywalem Tactical Ops.

Unreal Adventures to futurystyczny RPG, we wstępnej fazie produkcji. Poniżej.

Field of Fire umożliwia: kradzież aut, wtapianie się w tłum, jazdę czołgiem, a wszystko to, by przejąć strefy miasta należące do wrogiej drużyny, i wreszcie zniszczyć jej bazę. Przypomina to odrobinę GTA. A że UT2004 ma lepszą grafikę niż najnowsze GTA...

Drużyny jak Team Fortress, akcja w średniowieczu, magia i miecz - to nic innego jak Archasis: Battle For Durain, dla UT2004.

A tu znajduje się strona moda Unreal Cubed. Ów mod będzie polegać na tym, że samodzielnie, lub drużynowo, trzeba uciec z najeżonego pułapkami sześcianu, przypominającego gigantyczną kostkę Rubika. Trzymajmy kciuki za tę produkcję!

Ultimate BR Fan Package & more19:39 @ 09/10/2005  

Ultimate BR Fan Package

BombingRun.org planuje wydanie Map Packa z mapami BR dla UT2k4l. Zawierac ma 10 mapek, najlepsze BR Tricki i TrickJupmy, zabawne screeny, screeny z najlepszymi wynikami itp, najlepsze loga bannery i tego typu rzeczy. Link do stony >>KLIK<<

BombingRun Marathon 2005

Rozpoczeły sie zapisy do "BombingRun Marathon 2005", dostępne są dla osoób zarejestrowanych na BombingRun.org, link w poprzednim newsie.

Nox5tron
Komentarze (1)

Wysyp żywych modów :)12:28 @ 09/10/2005  

W chwili, gdy piszę te słowa, na nasz serwer wgrywają się aż dwa patche do UT2004. Są to: 64-bitowy patch 3355 oraz beta patch 3362. Jak trafią do działów, podam linki do nich. Przypominam, że 64-bitowego patcha 3355 można wgrywać dopiero, jak zainstalowało się jego 32-bitowego starszego brata!

Ukazała się nowa wersja moda Air Buccaneers, przeznaczonego dla fanów lotów balonem. Plik w wersji 1.6 można zassać z poniższego zestawu linków.

Rowerzyści, nastał dla was czas świętowania! Prosto od twórców AirPower, nadchodzi mod Battle Bikes!

Ukazała się nowa wersja pojazdu Combat Ambulance - opancerzonej karetki, siejącej na polu bitwy przerażenie niczym łódzkie pogotowie :). Wersja 2.1, poniżej.

Jest nowa wersja moda Alien Swarm, oznaczona numerem 1.2. Ów remake Alien Breed można ściągnąć poniżej. Ponadto na stronie moda jest zapowiedź jego sequela, Infested. Alien Swarm: Infested będzie dostępny w dwóch wersjach. Darmowa, wymagać będzie... Half-Life 2 ?! Płatna bedzie samodzielna. Przykro patrzeć, jak Black Cat Games biorą rozbrat z silnikiem UT2004 :(

Ukazała się nowa wersja moda Anomaly, walk na poduszkowcach. 0.6 Alpha.

Mod Siege X dla UT2004 również się zaktualizował. Wersja 1.05 do ściągnięcia poniżej.

Ci, którzy oglądali film Tomb Raider zapewne kojarzą grupę Illuminati - Oświeconych. Takich grup jest więcej, a mod Technomancy: The Shadow War opowiada o konflikcie dwóch z nich. Mod oparty, podobnie jak rodzina modów spod znaku Fortress, o system klasowy. Umiejętne połaczenie fantasy z science fiction zapewni graczom niezapomniane wrażenia.

Call To Arms, RPG'owy mod dla UT2004 już jest! Demo do ściągnięcia poniżej.

Mody horrorkowe, o których swego czasu pisano w newsie o Unreal Scare, są do ściągnięcia poniżej. Blue Moon Rising i Out of Hell w wersji demo, zaś Killing Floor w wersji full.

Blue Moon Rising:

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.