Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Antologia w sklepach w USA14:32 @ 03/11/2006  

Midway, aktualny wydawca gier Epic Games, ogłosił 31 października wydanie Unreal Anthology w Stanach Zjednoczonych, gdzie zestaw nabyć można w cenie $29.95. Trudno jednak zdobyć informacje dotyczące wydania antologii w innych krajach.
W pudełku znajdziemy:

  • Unreal wraz z dodatkiem Return to Na Pali
  • Unreal Tournament - Game Of The Year Edition
  • Unreal II: Awakening
  • Unreal Tournament 2004 - Editors Choice Edition + Mega Bonus Pack
  • Unreal "Greatest Hits Soundtrack"
Ostatnia pozycja to oczywiście płyta "best of" ze ścieżką dźwiękową z wybranymi utworami z poszczególnych części serii. Szczegółową listę ścieżek znajdziecie tutaj.

Jak głosi informacja serwisu Gry-OnLine, póki co, żaden z wydawców krajowych nie zainteresował się wydaniem zestawu w Polsce.
Na szczęście możliwe jest jednak zamówienie i sprowadzenie antologii zza granicy dzięki sklepowi Merlin.pl, co kosztować ma 89,50 zł.

Charon
Komentarze (20)

ownage cup #311:57 @ 03/11/2006  

SesioN przymierza się do zorganizowania trzeciej edycji turnieju 1on1 ownage k-play cup. Pragnie to jednak uczynić w bardziej profesjonalny sposób niż dotychczas.

Przygotował design nowej strony turnieju, jednak potrzebuje pomocy osoby mającej doświadczenie z PHP i MySQL, celem napisania kodu silnika strony.

Hosting i baza MySQL są zapewnione, chodzi jedynie o kod w PHP. Szczegóły w tym temacie na naszym forum.

Charon
Komentarze (3)

Szalony Świat11:40 @ 03/11/2006  

Trwa promocja gry Gears Of War, której światowa (czyt. amerykańska) premiera będzie miała miejsce już w najbliższy wtorek, 7 listopada.

Kilka dni przed Zaduszkami, czyli około tygodnia wstecz, na XBoxyde pojawił się nowy, całkiem przyjemny trailer z podkładem w tle w postaci utworu 'Mad World' w świetnej wersji Gary'ego Julesa.

W związku z bliską premierą GoW, naturalne jest, że Epic milczy na temat UT2k7 - jeszcze nie czas na to. Jednak na forum Epic Games pojawiła się ankieta z pytaniem, jak długo mamy czekać na rozpoczęcie promocji UT2k7.
Temat założony do typowych i bezcelowych gdybań byłby zupełnie nie interesujący, gdyby nie głos oddany w ankiecie przez Steve'a Polge'a, wskazujący na odpowiedź '1-2 miesiące'. Daje to nadzieję, że nowe UT pojawi się przed kalendarzową wiosną.

Charon
Komentarze (0)

Narastające echo The Chosen One12:58 @ 30/10/2006  

Tapeta DCS by P!@tr Serwis eSports.pl uraczył nas artykułem na temat naszego rodzimego moda The Chosen One.
Autorowi tekstu, macabre, udało się wydobyć nowe informacje na temat fabuły. Zapowiedź zawiera także kilka ciekawostek, w tym przegląd screenshotów.

Charon
Komentarze (0)

Tim Sweeney o DX1016:09 @ 30/10/2006  

Serwis Firing Squad zamieścił dość wyczerpujący artykuł na temat DirectX10. Zainteresowani mają możliwość przekonania się czy wszystkie 'ochy' i 'achy' kierowane pod adresem nowego pakietu Microsoftu mają jakieś uzasadnienie. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że przeznaczony on będzie jedynie dla Windows Vista.

Tim Sweeney, znany jako twórca Unreal Engine i kierownik zespołu odpowiedzialnego za nowe wersje silnika, odpowiedział na kilka pytań związanych z DirectX10. Jasno dał do zrozumienia, że DX10, wbrew machinie marketingowej, to żadna rewolucja, lecz zwykły krok w odpowiednim kierunku. Ponoć niewiele różni się od ostatniego DX9, mimo że mówi się o połączeniu pixel i vertex shaderów w jeden spójny mechanizm. Jak twierdzi Sweeney, nie wprowadzono żadnych nowych możliwości graficznych, zasadniczą zmianą jest poprawa wydajności.

Powiedziano, że gry na Unreal Engine 3 mają w pełni wykorzystywać nowe 'directy', co powinno zakończyć rozsiewanie różnych plotek, że UE3 zatrzymał się na DX9. Engine oferuje pełne wsparcie zarówno dla DX10 oraz systemu Vista, jak i starszych systemów bazujących na DX9. Tim Sweeney najbardziej docenia wprowadzenie zwirtualizowanej pamięci graficznej oraz wielozadaniowości w procesach odpowiedzialnych za grafikę.

W artykule powiedziane jest wprost, że wiele rozwiązań w DX10 Microsoft przeniósł z konsoli XBox360. Około tygodnia dzieli nas od pierwszej premiery gry na Unreal Engine 3 właśnie na tą konsolę (Gears Of War). A co z grami na PC? Można chyba zaryzykować stwierdzenie, że opóźnienia związane były z czekaniem na DX10...

Charon
Komentarze (6)

Rainbow Six: Vegas11:51 @ 30/10/2006  

Screenshot z BeyondUnreal.comZapewne część z Was już wie, że najnowsza część serii Rainbow Six powstaje na jedynym słusznym silniku ;)

Na gamevideos.com można zobaczyć trzy nowe filmiki z gry Rainbow Six: Vegas (- 1 -, - 2 -, - 3 -), przygotowywanej przez UbiSoft.


Charon
Komentarze (3)

Elveon, Rogue Warrior1:07 @ 30/10/2006  

Od lat czekamy na 'naszego' Wiedźmina, a tymczasem nasi południowi sąsiedzi, Słowacy ze studia 10tacle, przygotowują elficką epopeję pod tytułem Elveon, oczywiście opartą na Unreal Engine 3.

Gra, czerpiąc garściami z możliwości silnika, prezentuje się coraz lepiej. Ostatnio pojawiło się kilka nowych screenshotów, jednak zachęcam do zajrzenia na stronę oficjalną i zerknięcia na tamtejszą galerię. Ten intrygujący role-play przeznaczony ma być zarówno dla PC, jak i konsoli XBox360.


Tymczasem znana tu i ówdzie firma Bethesda, zamiast zająć się konkretnie Fallout'em 3, przyznała się niedawno do tworzenia gry FPS na silniku UE3.

Osadzony w antyterrorystycznych klimatach Rogue Warrior pierwszymi screenshotami nie zachwyca. Widzieliśmy wiele lepszych obrazków stworzonych na UE3. Wytłumaczeniem może być początkowe stadium tworzenia, w jakim gra się znajduje.

Jeśli kogoś temat zainteresował, BeyondUnreal.com przygotowało krótki opis i pokazało więcej shotów. Ja bym jednak wolał nowego Fallouta...Charon
Komentarze (10)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.