Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Edycja Specjalna UT3 PL14:02 @ 16/11/2007  

Przed godziną serwis gram.pl podał informacje dotyczące zawartości zestawu Unreal Tournament III w Edycji Specjalnej. Do zawartości Edycji Podstawowej, o której pisaliśmy we wtorek, dodano:

- metalowe pudełko,
- grawerowany laserowo brelok,
- profesjonalną podkładkę pod mysz firmy Steelseries.


Edycja Specjalna ma być dostępna tylko i wyłącznie w sklepie gram.pl, w limitowanej ilości 700 sztuk. Nie podano ile miałby kosztować zestaw.


Niestety, gra nadal jest pozycją nieobecną w sklepie CD Projektu.

Charon
Komentarze (46)

UT3 - media, press & info2:53 @ 16/11/2007  

PlanetUnreal mnie dzisiaj prawie zabiło... Tego powinno się jakoś zabronić ;) Skubańcy opublikowali masę świetnych, naprawdę robiących wrażenie screenshotów z pełnej wersji UT3. Mało tego - pokazali screenshoty z każdej mapy! Nie miałem jeszcze tego szczęścia dossania się do niemieckiej pełnej wersji, dlatego wpadłem w osłupienie na widok samych obrazków. Będąc pod ich wrażeniem, postanowiłem, że wybranymi screenshotami będę Was karmił pomiędzy akapitami tego newsa :)


Kolejnym serwisem obleganym dziś przez rzesze fanów oczekujących na UT3, było Voodoo Exteme, które opublikowało serię kolejnych filmików. We wtorek pojawiło się intro do kampanii dla jednego gracza, zaś obecnie dostępne są dodatkowo:

Wszystkie filmiki dostępne są także w wersji HD. Istnieje też możliwość downloadu. Znajdziecie tam również kolejną pokaźną kolekcję screenshotów.


Wszystkich narzekąjących na menu nowego UT3, które nie zmieniło się w stosunku do dema, zainteresuje byćmoże oświadczenie Jeffa Morrisa, który przyznał otwarcie na forum Epic Games, że firma jest świadoma niedoskonałości interfejsu. Z tego też powodu już trwają prace nad licznymi usprawnieniami oraz dodatkami, które staną się dostępne wraz z przyszłymi aktualizacjami.

Dlaczego więc Epic nie poprawił menu, pomimo krytyki ze strony graczy po ukazaniu się dema? Zapewne nie chciano odwlekać po raz kolejny premiery i dlatego do tłoczni trafiła wersja znana z dema. Szkoda, że mało kto docenia ten gest. Menu zostanie poprawione prawdopodobnie w najbliższym patchu.


Jeśli tak bardzo interesują Was pojazdy w nowym UT, a nadal nie macie możliwości się nimi zabawić, serwis IGN przygotował kolejny artykuł opisujący wybrane maszynki, tym razem Leviathana, Darkwalkera oraz Scavengera. Artykuł, jak i cały serwis, rzecz jasna w języku angielskim.


Ostatnia nowinka zadowoli wszystkich, którzy zamierzają cokolwiek modzić za pomocą nowego edytora. Okazuje się, że zintegrowana została w nim technologia SpeedTree, która będzie dostępna dla każdego z poziomu edytora. Oficjalne oświadczenie prasowe dotyczące tej kwestii przytacza hal na forum BeyondUnreal. O samym SpeedTree mogliście już słyszeć wcześniej, kiedy to twórcy tej technologii przystąpili do programu partnerskiego stworzonego przez Epic Games. Na naszej stronie znajdziecie artykuł o tym programie, opracowany przez Toma.
Charon
Komentarze (25)

DM-LastCrusader2k423:17 @ 15/11/2007  

Doskonale pamiętam serię map LastCrusader do UT99 w wykonaniu KaMi'ego. Wyróżniały się niesamowitym wówczas poziomem wykonania i artakcyjnością strony wizualnej, choć trzeba przyznać, że z grą na serwerach byłoby na nich raczej ciężko ;) Mimo wszystko - dorobiły się statusu dzieł unrealowej sztuki.

Po paru latach nadszedł czas, aby UT2k4 doczekało się swojej wersji. KaMi'ego wsparł tym razem jego brat, N3odoc, oraz inny znany w pewnych kręgach mapper, Greenloves. Jak mapa się prezentuje w nowym wcieleniu? Pysznie, co widać na dołączonym obrazku. Wszyscy wygłodniali nowych map do UT2k4 mogą zaspokoić swój apetyt pobierając mapę z NaliCity. Smacznego! ;)

Charon
Komentarze (4)

Trailer z Chronicles of Spellborn22:33 @ 15/11/2007  

Serwis Gametrailers umieścił nowy trailer z gry The Chronicles of Spellborn. Możecie go obejrzeć w dwóch wersjach - low oraz high definition. Przypominamy, że gra powstaje na zaktualizowanym silniku Unreal Engine 2.0, znanym nam doskonale z UT2k4. W pracach nad grą bierze udział kilku twórców znanych ze sceny edycyjnej UT i UT2k4, w tym słynny Sjoerd "Hourences" de Jong.


Gra powstaje już od dwóch lat i ostatnio nie wspominaliśmy o niej w ogóle, dlatego wielu z Was może jej nie kojarzyć. Jeśli jesteście sympatykami MMORPG, powinna Was zaciekawić. Obszerne info znajdziecie na stronie oficjalnej projektu.

Charon
Komentarze (0)

Skład podstawowej edycji UT3 PL20:42 @ 13/11/2007  

W dniu dzisiejszym firma CD Projekt zdradziła część swoich planów wydawniczych dotyczących polskiej wersji Unreal Tournament III. Zacznijcie zacierać ręce, bowiem krajowy wydawca naszej gry szykuje dla nas lada niespodziankę :)

Jak podaje należący do CD Projekt serwis gram.pl - w skład podstawowego wydania gry wejdą:

- pudełko z grą,
- intrukcja w języku polskim,
- wysokiej jakości artbook zawierający materiały graficzne z gry,
- dodatkowa płyta z 20 (!) godzinami materiałów wideo.


Przyznajcie więc, że jak na wersję podstawową otrzymujemy całkiem przyjemny zestawik, który podejrzanie, przynajmniej w części (bo brak tłoczonego metalowego pudełka, garnków i innych takich ;p), przypomina swoim składem zachodnią Edycję Kolekcjonerską :)

Co prawda gram.pl nie podaje szczegółowo, co znajdzie się wśród tych 20 godzin materiałów wideo, ale możemy się dość łatwo domyśleć. Według wcześniejszych oficjalnych zapowiedzi wydawniczych firmy Midway, Edycja Kolekcjonerska poza artbookiem zawiera właśnie ową bonusową płytę DVD, a na niej:
- historia serii Unreal Tournament,
- kulisy powstawania Unreal Tournament III,
- ponad 10 godzin video tutoriali do edytora.


Czyżby CD Projekt szykował dla nas aż tak apetyczny kąsek? I to wszystko w podstawowej wersji gry? Okazuje się, że tak! W innym przypadku nie mam pojęcia czym można wypchać 20 godzin filmu wideo ;D Wobec tak fanstastycznych informacji chyba już nie macie wątpliwości odnośnie tego, gdzie zaopatrzycie się we własny egzemplarz?

Przypominamy, że podstawowa edycja ukaże się na sklepowych półkach 29 listopada i kosztować będzie 129.00 PLN. Dla tych użytkowników serwisu gram.pl, którzy na swoim koncie posiadają odpowiednią ilość wirtualnej waluty, cena ta będzie z pewnością niższa. Prawdopodobnie wynosiła będzie 99.00 PLN - jak w przypadku podstawowej edycji Gears of War, która także trafi na sklepowe półki w polskiej wersji kinowej 29 listopada. Szczegóły dotyczące składu planowanych edycji Gears of War oraz możliwości zamówienia gry w sklepie CD Projektu znajdziecie w serwisie gram.pl.

Jako przedsmak przed ucztą, jaka wkrótce nas czeka, polecam obejrzeć klipy nagrane na trzech z map dostępnych w pełnej wersji. Dwie nazwy mogą wydać się Wam jakby znajome ;)


Charon
Komentarze (42)

UT3 FULL - pierwsze screeny11:23 @ 12/11/2007  

Mamy już pierwsze screeny z pełnej niemieckie wersji UT3:

 Shot0001.jpg
 Shot0002.jpg
 Shot0003.jpg     
 Shot0004.jpg           
 Shot0005.jpg           
 Shot0006.jpg         
 Shot0007.jpg           
 Shot0008.jpg           
 Shot0009.jpg           
 Shot0010.jpg           
 Shot0011.jpg           
 Shot0012.jpg           
 Shot0013.jpg             
 Shot0014.jpg           
 Shot0015.jpg           
 Shot0016.jpg           
 Shot0017.jpg           
 Shot0018.jpg           
 Shot0019.jpg         
 Shot0020.jpg           
 Shot0021.jpg             
 UEDShot0001.jpg        
 UEDShot0002.jpg        
 UEDShot0003.jpg      

700 screenów by www.pcgames.de

Tom
Komentarze (15)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.