Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Nowy-Stary tryb w 2k3, Strona TacOps, Nowy Patch do 2k314:44 @ 13/12/2002  

 • KOTH ( King of The Hill ) to znany już z pierwszego Unreal'a tryb. W skrócie - bedąc królem zadajemy większe obrażenia przeciwnikom, mamy mocniejszy pancerz. Zabicie króla premiowane jest extra-punktami. Ten kto załatwił króla, staje się królem - zgodnie z zasadą: "umarł król, niech żyje król". No i to wszystko. Beta projektu do ściągnięcia poniżej.


 • Oficjalna strona TacOps zmieniła swój design. Czy lepszy, czy gorszy - Wam to osądzić. Miejmy nadzieje, że po zmianie wyglądu newsy na tej stronie pojawiać się będą cześciej niż ostatnio.


 • Jak podaje Pezman, nowy patch ( release ) do UT2k3 pojawi się prawdopodobnie w niecały tydzień.


 • koth-hq_beta3.zip - 5,77 MB

  Piter
  Komentarze (27)

  Spatial Fear, TrickJump 2k312:12 @ 11/12/2002  

 • Długo oczekiwany mod Spatial Fear ujrzał wreszcie światło dzienne. Jest to kolejny z niewielu w sumie singlowych modów do UT. Ciekawe lokacje i ciekawa wkręcająca w klimat historyjka to tylko dwie z wielu zalet moda. Zapraszam do odwiedzin strony moda, którą podaliśmy powyżej. Download jak zwykle pod spodem.


 • Jak należy skakać na mapach w UT 2k3 ? Na to pytanie odpowiedział Maestr0 tworząc 4 demka ze swoich poczynań na: DM-Antalus, DM-Asbestos, DM-Curse3 oraz DM-Compressed. Demka można ściągnąć poniżej. Należy je wrzucić do katalogu "System" w UT 2k3. Żeby odpalić odtwarzanie należy z konsoli gry napisać - "demoplay nazwadema.dem?timebased". Do ich otworzenia potrzebne jest UT 2k3 w wersji 2153beta2.


 • spatial-setup.exe - 99 MB
  Maestr0-Antalus - 384 kB
  Maestr0-Asbestos - 473 kB
  Maestr0-Compressed - 105 kB
  Maestr0-Curse3 - 793 kB

  Piter
  Komentarze (41)

  Awakening ;)11:11 @ 10/12/2002  

  To przebudzenie traktuje o paru rzeczach:

 • Serwis unreal.gracz.net ożył i w przeciwieństwie do misiów obudził się z zimowego snu. Podobnie jak wszystkie w grupie zmienia swój design. Póki co link do najstarszego polskiego serwisu o UT jest trochę dziwny - http://unreal.gracz.net/~oskar/index.php?gnapp=virt/show/12 więc podlinkujcie sobie go jakoś. Miejmy nadzieje, że admini grupy gracz.net też obudzą się z zimowego snu i coś z tym szybko zrobią. Nie da się ukryć, że redaktorzy serwisu odwalili kawał dobrej roboty.
  Na unreal.pl czeka Was za niedługo podobna niespodzianka :))).


 • Drugi Awakening to oczywiście Unreal 2. W łapki serwisu Unreal Ops wpadł projekt pudełeczka z Unreal 2.


 • Jak słusznie zauważył kolega Big Spider na unreal.pl zabrakło informacji o petycji do Epica w temacie stworzenia finalnego patcha do UT, który miałby za zadanie m.in. wyeliminować problemy z cheaterami w multiplayerze. Choć firma pewnie ma teraz pełne ręce roboty przy swoim najmłodszym dziecku ( UT2k3 ) nie zaszkodzi się pod petycją podpisać. Im więcej ludzi będzie tam wpisanych tym lepiej i tym większe szanse na stworzenie takowej poprawki do UT. Pod petycją podpisało się już ponad 5 tys. graczy. Kliknijcie proszę w tego linka i na dole w *** Sign Petition ***, podajcie swoją ksywke i maila i wio.


 • W najnowszej Polityce znajduje się bardzo ciekawy artykuł o grach komputerowych. Musicie to koniecznie przeczytać !!! Kupcie sobie albo w kiosku, albo kliknijcie w w tego linka. Tytuł artykułu to: "Ukryjcie tę wiadomość przed dziećmi: gry komputerowe nie ogłupiają!". Gorąco polecamy !!!


 • Jak już przy czasopismach jesteśmy, to pragnę Was poinformować, że w najnowszym wydaniu CD-Action jest recenzja UT 2003. Gra otrzymała ocenę 9/10. Znajduje się tam też krótka notka prasowa o finałach pTDM oraz Klanach, które zajęły finałowe miejsca.


 • W ubiegłą sobotę w Katowicach, w kafejce internetowej w Cinema City odbył się turniej, o którym głośno było na naszym forum. Turniej został zorganizowany przez Matka z klanu [HeLL] oraz właścicieli kafejki. Tym razem w przeciwieństwie do ostatniego turnieju w Gliwicach podejście organizatorów było w pełni profesjonalne. Świetnie przygotowane, dobrej jakości komputery, świetne łącze z internetem, doskonałe warunki do gry jak i do dyskusji na różne tematy. Tłoku nie było, a nad naszym bezpieczeństwem czuwał wynajęty przez właścicieli lokalu ochroniarz. Gorąco polecamy kafejke internetową w Cinema City w Katowicach ( Punkt 44 ) zarówno jeśli chcecie sobie pograć lub pościągać coś z netu. Więcej informacji znajduje się na naszym forum w temacie Katowice, Punkt 44. Oby więcej takich zawodów !


 • Piter
  Komentarze (15)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.