Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Turniej 1 vs 120:18 @ 08/02/2002  

Klan Ultra Killers organizuje turniej 1/1. Mecze będą rozgrywane przez internet w trybie DM w systemie pucharowym. Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 marca 2002. Zapisy i informacje na oficjalnej stronie turnieju.

Piter
Komentarze (9)

Weapons Factory UT, RAM2000, Zencoder13:15 @ 08/02/2002  

 • Mod Weapons Factory UT doczekał się kolejnej wersji. W nowym, oznaczonym numerkiem 1.07b, wydaniu dokonano szeregu przeróbek i zmian. Dodano nowego HUD'a, ochronę gracza po respawnie, nowy system punktacji, zaktualizowano klasy modeli. Przypominamy, że WFUT to modyfikacja CTF'a wprowadzająca do UT znane z Return to The Castle Wolfenstein czy Tribes2 klasy graczy. Można być: sanitariuszem, obrońcą, czy atakującym itd. Mod z dodatkowymi mappackami do niego do ściągnięcia poniżej.


 • Na stronach RAM 2000 pojawiło się 13 nowych voice packów. M.in. Shaggy'ego ze ScoobyDoo. Na razie można je ściągać z ich strony. U nas będą dostępne lokalnie niebawem w dziale Voice Packi.


 • Zencoder, autor m.in. Fighter Jets oraz Nuclear Flak Rabbit, pracuje nad nową modyfikacją. Mod będzie nazywać się Dangerous Weapons i będzie modyfikować bronie w UT. Np. 'creepinator', będzie strzelać 9 samonaprowadzającymi rakietami oraz posiadać będzie 10 sek. pole siłowe, 'Titan gun' będzie albo zwykłą rakietnicą, albo miotaczem ognia. Więcej szczegółów na stronie autora.


 • wfut_beta_107_umod.zip - 14,2 MB
  WFUT_Official_Mappack_107.zip - 14,7 MB
  WFUT_Freelance_MapPack101.zip - 29 MB

  Piter
  Komentarze (0)

  Nowa mapka od Trinity Design8:49 @ 08/02/2002  

  Po ponad 2 miesiącach ciszy na stronach Trinity Design coś się ruszyło. Pojawiła się nowa mapka - DM-Cathedral Ruins - architektura gotycka. Lokacja - ruiny starej katedry oraz katakumby. Wykonał ją Mr Hyde. Plik do ściągnięcia >>>stąd<<< lub od nas poniżej.

  DM-Cathedral_Ruins.rar - 3,7 MB

  Piter
  Komentarze (2)

  U4E Gauntlet, IndusRage, Skin tutorial9:50 @ 07/02/2002  

 • Twórcy moda Unreal Forever ( U4E ) stworzyli dodatek do niego. U4E Gauntlet wprowadza tryb nightmare-DM do U4E oraz do samego UT. Do uruchomienia wymaga zainstalowanego moda Unreal Forever w wersji 6.02, którego możecie ściągnąć w dziale Mody. O co w nim chodzi ? Otóż Gauntlet to tryb gry gdzie musimy zmierzyć się z hordą potworów, które chcą przedostać się na Ziemię i zniszczyć ją. Tak jak pisałem powyżej można grać w Gauntlet'a zarówno pod U4E, jak i pod samym UT. Chyba warto sobie w to pograć, chociażby dla samej rozrywki. Do zassania poniżej.


 • Ile potrzeba czasu, żeby stworzyć dobrą mapę ? Jeden dzień ! CTF-IndusRage, to szybka mapka do CTF'a, utrzymana w klimacie industrialnym, stworzona właśnie w jeden dzień ! Autorem mapki jest SpoonDog. Waży niewiele, bo tylko 263 kB. Do ściągnięcia poniżej.


 • Identity Crisis i Moose połączyli swoje siły, żeby stworzyć w miarę kompletny samouczek tworzenia skinów. W kolejności pokazują : tworzenie ubrania, miksowanie kolorów, tworzenie twarzy, metalu, obsługę Photoshop'a oraz 6 przykazań, których należy się trzymać tworząc skiny. Miłej lektury.


 • U4EG-PublicBetaV01.zip - 72 kB
  ctf-indusrage.zip - 263 kB

  Piter
  Komentarze (2)

  Mapki10:38 @ 06/02/2002  

  Kolejną osobą zaczynającą wkraczać w świat UnrealEd jest Radosław 'fomfny' Szczęsny. Podesłał nam niedawno dwie mapki swojego autorstwa. DM-Egypt i DM-Fomos, bo o nich mowa, to małe mapy przeznaczone dla 2-6 graczy. Jako, że ważą niewiele, ściągnijcie je sobie i skomentujcie tutaj, albo bezpośrednio Autorowi.

  DM-Egypt.zip - 202 kB
  DM-Fomos.zip - 220 kB

  Piter
  Komentarze (21)

  Freszmit9:26 @ 05/02/2002  

 • Powstała płatna liga - na stronie http://www.lucidbreed.com/ można poznać szczegóły. W skrócie - każdy rejestrujący się klan musi wpłacić 35$ wpisowego organizatorom. Przewidzianych jest wiele nagród rzeczowych i duża kasa.


 • Ludzie z Artificial Insanity stworzyli mappacka do gry 1 on 1. Zawiera 6 mapek stricte do dueli. Waży niewiele, bo tylko 4 MB i można go ściągnąc poniżej.


 • Team Orbit otrzymał od PC Gamera UK wyróżnienie za moda Neo Cairo. W ciągu niespełna tygodnia sciągnięto go ok. 50.000 osób !!! O tym modzie pisaliśmy tydzień temu. Miodności gry dodaje 6-megowy Turbo Upgrade, który koniecznie musicie również mieć. Samego Neo Cairo można zassać od nas --->>>stąd<<<---.


 • ai-duelpack.zip - 4 MB
  ncturboupgrade.zip - 6 MB

  Piter
  Komentarze (1)

  Morrrr shotz8:32 @ 05/02/2002  

  Na "zapasowej" stronie Klanu DumbSelfs - http://republika.pl/dumbselfs/ swoje miejsce znalazły fotki z Lan Party w Pniowie wykonane przez Pajdę i Kryla. Zdjęcia są z opisami, zapraszam.

  Piter
  Komentarze (3)

  Y-Project, Postal2, AgentX12:55 @ 04/02/2002  

 • [HeLL]Matek podesłał nam linka do screenów z nadchodzącej produkcji na enginie U2. Jak podaje www.unrealcenter.com Y-Project, bo tak się będzie ta gra nazywać, zostanie wydana na początku 2003 roku. Firmować ją będzie niemiecka firma Westka Interactive. Westka ma siedzibę w Kolonii w Niemczech. Będzie to gra FPS/RPG, scenariusz jest umieszczony w przyszłości ok. roku 2200. Wtedy to koloniści z Ziemi zaczęli terraformować obcą planetę. Niestety pewien eksperyment genetyczny o nazwie "Y-Project" wymknął się spod kontroli, dając początek nowej rasie ogromnych owadów mutantów, które zasiedliły planetę. Zadaniem graczy będzie obrona baz ludzi na planecie przed tymi zmutowanymi formami życia. Brzmi dobrze, na efekty przyjdzie nam poczekać rok, ale jeśli ma to być na enginie U2, powinno wyglądać całkiem nieźle.


 • Kolejną grą, tym razem na enginie Unreal Warfare, będzie Postal2. Więcej informacji na stronie gopostal.com.


 • East Frontiers opublikowali kolejną wersję moda AgentX. W stosunku do poprzedniej wersji naniesiono sporo poprawek. Mod do ściągnięcia poniżej.


 • agentx-23.zip - 3,31 MB

  Piter
  Komentarze (2)

  LP Pniów SE0:55 @ 03/02/2002  

  Macie jedyną niepowtarzalną okazję obejrzeć sobie zdjęcia z trwającej jeszcze imprezki. Jak to mówią - byłem, zobaczyłem, zdjęcia zrobiłem. Na trwającym do jutra lan party w Pniowie pojawiło się ponad 20 osób. Dzięki podłączonym do komputerów głośniczkom pojawiał się co jakiś czas miły dla ucha "HeadShot". Niestety miałem dosyć mało czasu, więc po przebyciu 260km zrobiłem kilka zdjęć, porozmawiałem z ludźmi, których udało mi się oderwać od UT i po około 2 godzinach spędzonych w bardzo dobrej atmosferze pojechałem z powrotem. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, oby więcej takich imprez ! Zdjęcia poniżej.

   
   
   
   
   


  Piter
  Komentarze (33)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.