Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Reprezentacja Polski TDM w UT21:16 @ 04/02/2006  

W dziale "Teksty" pojawił się nowy artykuł, traktujący o Reprezentacji Polski TDM w UT. Tekst spłodził Nox5tron przy aktywnym udziale Pajdy. Polecam !!!

Piter
Komentarze (6)

Polacy prą silnie do przodu12:38 @ 01/02/2006  

Wywiad z sOuL’em

Na stronie ClanBase możecie przeczytać wywiad s sOuL’em, graczem klanów oG i LDM69 i finalistą 1on1 Witer Cup’a. TUTAJ jest wywiad z sOuL’em. ( U mnie wystąpiły problemy ze stroną ClanBase gdy używałem przeglądarki Firefox)

Polska w Nations Cup

Zaraz po meczu TDM, reprezentacja CTFnw rozegrała swój pierwszy mecz, także z Norwegią. Składy obydwu druzyn:

 • POLSKA
  • Benny
  • Borych
  • Dyga
  • fUrio
  • Pchla
 • NORWEGIA
  • Charlie
  • Kjell_M_B
  • Master^nrE
  • Para
  • Wiggo
Pierwsza mapa: CTF-Arean - zakończyła się porażką naszego zespołu, wynikiem 4:2. Uznanie dla Pchły, za 23 dotknięcia flagi. Pchła i Borych zaliczają po jednym przyłożeniu.

Druga mapa: CTF-Ranel - stanowczo dla nas, zakończona wynikiem 7:1, widać że to rewanż za pierwszą mapę. Pchał tym razem zalicza 25 dotknięć flagi. Benny przykłada 4 razy, zaś Pchła, fUrio i Dyga po jednym. Pochwała także dla Dygi, za 26 FlagKills’ów.

Trzecia mapa: CTF-Revenge - tutaj było już bardziej wyrównanie, mapa zakończyła się wynikiem 6:3 dla naszej reprezentacji. Tutaj wszyscy trzymali równy poziom.

Podsumowując: mecz zakończony wynikiem POL 2:1 NOR. GG dla obu drużyn. Mecz wyrównany na pierwszej i trzeciej mapie. Tutaj link w CB: LINK

Nox5tron
Komentarze (8)

Download10:31 @ 31/01/2006  

Cały download naszego serwisu powinien być już na miejscu. Jeśli będą jeszcze jakieś problemy, np. brak jakiegoś pliku, to proszę zgłaszać to na mojego maila - piter@unreal.pl.

Piter
Komentarze (10)

Polska vs Norwegia : CB TDM Nations Cup22:33 @ 30/01/2006  

Polska vs Norwegia

Dobra passa polskich graczy trwa nadal. Po Winter Cupie, czas na NationsCup. Tutaj, Polacy pokazali co potrafią. Zacznijmy od składu obu drużyn:

 • POLSKA
  • sOuL
  • Badt
  • Session
  • Svn
 • NORWEGIA
  • Alea
  • Sempy
  • Complex
  • Tcboo
Pierwsza mapa: Liandri - tutaj Polacy szybko zaczęli, co raz sOuL zasypywał gradem rakiet Norwegów zaliczając pokaźną liczbę Double Kill’ów. Polacy trzymali równe tempo, przez całą mapę utrzymywali sporą przewaga, co pozwoliło im wygrać mecz 158:112. Na pochwałę zasługuje Session, który zdobył 62 fragi.

Druga mapa: Codex of Wisdom - na tej mapie, tak jak by Norwedzy próbowali mocnego ataku. Ale od 14 minuty (72:32) tak jak by się poddali. Polacy zaś systematycznie zwiększali swoją przewagę i nie oddali jej do końca. Mecz zakończył się wynikiem: 227:114. Tutaj wyróżniał się najbardziej Badt, który zdobył 67 fragów. GG dla obu drużyn. I oby nasza reprezentacja z taka siłą przeszła przez pozostałe mecze, i po raz kolejny zdobyła mistrzostwo. Tutaj link w ClanBase.

Nox5tron
Komentarze (4)

UT Normal Weapons 1on1 Winter Cup13:20 @ 30/01/2006  

UT Normal Weapons 1on1 Winter Cup

W Polakach drzemie wielka moc... Wystarczy spojżeć na drabinkę tego CUPA. Wielu polskich graczy wystartowało, i wielu odniosło sukces. sOuL pokonuje Alea, aNdro wygywa z elwood w półfinałach. Finał w pełni dla Polaków. Faworytem tego turnieju jest sOuL, który ma bardzo dobrą formę. Jednak nie można lekceważyć aNdro, który jest mistrzem Polski 1on1. Obydwu panom życzymy gl i hf, bo tak czy inaczej wygrana zostaje w kraju.

Nox5tron
Komentarze (6)

Red Orchestra: Ostfront 41-459:42 @ 30/01/2006  

Najnowsza odsłona Red Orchestra będzie miała miejsce już w marcu. Gra będzie sprzedawana m.in. w sieci za pośrednictwem Steam'a. Póki co, możecie sobie obejrzeć nowe screeny z tej produkcji na powyższej stronie, na których widać czołg T-37 w akcji. Moim skromnym zdaniem realizm i odwzorowanie postaci oraz pola walki znacznie przwyższa to, z czym mamy do czynienia w najnowszym Call of Duty. Tyle można przynajmniej zobaczyć na shotach. Jeśli jeszcze oprawa dźwiękowa będzie przynajmniej taka jak we wspomnianym COD2, to sukces gwarantowany. Zresztą zobaczcie sami.
Na dokładkę możecie sobie poczytać wywiad z twórcami moda na łamach serwisu Ampednews.

Piter
Komentarze (2)

Małe co nie co ;)12:48 @ 29/01/2006  

FragBU Bonus Pack dla UT2k4

Czas oczekiwania miął. MapPack FragBU został w końcu wydany. Zawiera 9 map,2 mutatory i jeden tryb gry. Po więcej informacji zapraszamy a strone projektu. Zajrzyjcie także tutaj, po dodatkowe informacje i kilka screenshotów: LINKUnreal 2: XMP Master Server Online

Tak, zgadza się. Pod tym LINKIEM możecie o tym poczytać. Wszystkie zmiany w plikach i inne informacje znajdziecie pod w/w linkiem. Wszystkich graczy XMP zapraszamy do gry.

Nox5tron
Komentarze (0)

Kłopoty z downloadem11:25 @ 29/01/2006  

Dzisiaj, najdalej jutro będzie już możliwy download z naszej strony. Problemy z downloadem wynikały z awarii jednego z dysków macierzy w Interdyscyplinarnym Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego, gdzie znajduje się nasz mirror plików. Od ponad tygodnia jest on już odtwarzany, czytaj - ściągany z serwera unreal.pl. Z uwagi na jego rozmiar, a jest to grubo ponad 40GB, musi to jeszcze trochę potrwać. Przewidujemy, że cała operacja zakończy się wreszcie dzisiaj w nocy. Za problemy przepraszamy.

Piter
Komentarze (3)

ModDB Mod of The Year11:29 @ 29/01/2006  

Serwis Mod Database, jak co roku, przyznał nagrody za najlepsze ich zdaniem mody roku 2005. Dość powiedzieć, że w tej edycji doceniono przede wszystkim różnorakie mody do Half-Life'a. Lecz i tym razem produkcje pod naszą grę zostały również zauważone. W kategorii Najlepsze wg. rodzaju znajdują się UnWheel ( samochody ) oraz Alien Swarm ( strategia ). Nie zabrakło również TO: Crossfire. Sequel Tactical Opsa znajduje się w kategorii nie opublikowane i zajmuje piątą pozycję wraz z Fortress Forever pod HL'a. Całość możecie sobie obejrzeć pod tym adresem.

Piter
Komentarze (0)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.