Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Nowe produkcje od Trinity Design13:05 @ 29/12/2001  

Mr_Hyde podesłał nam wczoraj informację o nowych mapkach znajdujących się na stronie Trinity Design. Pierwsza z nich zwie się Dark Station i wykonana jest w dosyć mrocznym klimacie. Stworzył ją Mr_Hyde a muzykę do niej zrobił Jammer. Druga - Industrial Kingdom - to mapka pod 1/1 wykonana przez Jammera. Zapraszam do obejrzenia mapek - jak przystało na Trinity Design, troska o detale i wykonanie jak zwykle stoi na najwyższym poziomie.

Piter
Komentarze (4)

Freszmit18:52 @ 25/12/2001  

 • 23 grudnia Tactical Ops obchodził swoje drugie urodziny. Tak, tak, to już 2 latka minęło, odkąd Shag nacisnął pierwszy raz enter i postawił pierwszą kropkę nad "i". Robiąc to, pewnie nie spodziewał się tak ogromnej popularności swojego moda. Tactical Ops był jednym z pierwszych modów wykonanych na UT - sam UT pojawił się w sprzedaży w Stanach w okolicach 6 grudnia 1999 roku.


 • Twórcy moda Atlantis opublikowali dzisiaj pierwszą publiczną wersję swojego moda. Jak określili w informacji na swojej stronie - jest to świąteczny prezent. W tej wczesnej alfie znajdziemy 9 nowych broni, m.in.: 2 pistolety ( Desert Eagle & Mark 23 socom ), 2 karabiny maszynowe ( Mp-5 Navy & FN P90 ), shotgun ( SPAS-12 ), 2 karabinki ( M4M203 & Sg-552 ). W tej wersji, mod tylko podmienia standardowe bronie. Połowa broni posiada już własny skin, druga połowa oczywiście w pełni funkcjonalna, swojego skina niestety jeszcze nie posiada. W następnym wydaniu zobaczymy najprawdopodobniej nowe modele graczy, oraz nowe, specjalnie stworzone dla Atlantis mapy. Plik do ściągnięcia poniżej.


 • Za Tactical Ops Lair - polskim serwisem o Tactical Ops informujemy o powstaniu dużyny reprezentującej nasz kraj w turniejach Tactical Ops. Drużyna zwie się TO TEAM POLAND, składa się z najlepszych graczy TO w Polsce. Drużyna jest już zapisana do Clanbase. Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest FIT z Klanu [WHKA]. Życzymy Wam powodzenia, a Wy drodzy Internauci, trzymajcie za nich kciuki w rozgrywkach Clanbase.


 • Powstała nowa wersja Movie Unreal. Tym razem zamiast zapisywania danych w formacie bmp, program zapisuje obrazki w formacie jpg co znacznie zmniejsza wymagania pod względem miejsca potrzebnego na wygenerowanie filmu. W nowej wersji Movie Unreal można także ustawić ilość klatek na sekunde w tworzonej prezentacji.


 • atlantis_public_alpha.zip - 1,2 MB
  MovieUnrealPlus.zip - 190 kB

  Piter
  Komentarze (14)

  UTPure po raz kolejny12:29 @ 24/12/2001  

  Nie minęło kilka dni, jak DarkByte opublikował aż 2 wersje RC swojego moda. Aktualna ma literkę "d" i jak zwykle polecam instalację administratorom serwerów UT. W aktualnej wersji, oprócz paru kosmetycznych poprawek został wyelimnowany lag w animacji broni. Kod UTPure nie został jeszcze złamany. Co za tym idzie - wszędzie gdzie widzicie, logując się na serwer, charakterystyczną winietkę UTPure - możecie być pewni, że gra przebiega czysto i bez oszukiwania !

  UTPureRC4d.zip - 111 kB

  Piter
  Komentarze (0)

  Mapki na Święta12:04 @ 24/12/2001  

 • Serwis unrealed.de wybrał 5 mapek, które zostały umieszczone w ich dorocznym, świątecznym mappacku. Mapki są utrzymane w klimacie świątecznym lub zimowym. Zawiera 3 mapy do DM, 1 do CTF, 1 do DOM oraz jeden bonusowy skin. Mappack waży 14,5 MB i jest do ściągnięcia poniżej.


 • Tomasz Mankiewicz ( tmankiewicz@wp.pl ) sprezentował Wam na święta jedną ze swoich nowych mapek. Została stworzona dla trybu Domination, nazywa się Apocalypse i waży tylko 649 kB.


 • Lukers ( lukers666@go2.pl ) podesłał nam już jakiś czas temu swoje dwie mapki i korzystając z okazji publikuję je. Są to: DM-ArhiCADed][ oraz DM-MorbiRound][. Mapki te wymagają zestawu tekstur Ancient.utx oraz Ancient2.utx. Wszystko do ściągnięcia poniżej. Tekstury należy wrzucić do katalogu \UnrealTournament\Textures.


 • Ha, jeszcze jedna rzecz off-topic. Jednego z graczy zafascynował film "trickjumpmovie" i przećwiczył sobie większość pokazywanych tam tricków. Zapowiada stworzenie własnego filmu lub demka z nowymi trickami, jak i z innym podejściem do starych, już pokazanych w filmie. Oczywiście czekamy !
  Dobrą znajomością "numerów" z Hammerem wykazali się wczoraj gracze Klanu rA. W rozegranym meczu o Puchar TDM, klan rA pokazał, jak można wziąść sobie Damage Amplifier na mapie DM-Liandri bez użycia teleportu. Demko z meczu do ściągnięcia tutaj ( 3,7 MB ). Do odtworzenia dema wymagany jest UTPureRC4b.


 • x-mas-2001.umod.zip - 14,5 MB
  DOM-TM-Apokalypse.zip - 649 kB
  DM-ArhiCADed][.zip - 388 kB
  DM-MorbiRound][.zip - 214 kB
  Zestaw tekstur Ancient - 6,8 MB
  Zestaw tekstur Ancient2 - 1 MB

  Piter
  Komentarze (5)

  Wesołych Świąt17:41 @ 23/12/2001  

  Życzenia Wesołych Świąt, niskich pingów, małych lossów dla wszystkich Fanów literki "U" przekazuje redakcja unreal.pl. Dla wszystkich Was dedykujemy również utwór Moniki Malec - Moja Pastorałka.

  Piter
  Komentarze (11)

  Z Polski17:15 @ 23/12/2001  

 • W Lidze CTF kończy się w tym tygodniu 3 kolejka spotkań. Na razie prowadzi Klan Dumb Selfs przed BEST oraz SS. W TCTF uczestniczy 12 Klanów.
 • W 2 edycji Pucharu TDM kończy się 2 kolejka spotkań grupowych. W rozgrywkach pucharowych uczestniczą 24 Klany. Wszystkie dema z meczy TDM zarówno 1 edycji, jak i drugiej znajdują się na naszym mirrorze - tutaj.
 • Puchar Czerwonego Kapturka rozgrywa 5 kolejkę fazy ćwierćfinałowej. W rozgrywkach PCK uczestniczy 44 Duetów. Przypomnimay, że PCK rozgrywany jest w trybie CTF 2/2.


 • Piter
  Komentarze (0)

  UTPure RC4b1:57 @ 23/12/2001  

  Parę dni temu DarkByte wykonał wersję RC4b swojego moda. UTPure zatrzymuje działanie wszystkich znanych aimbotów i blokuje cheaty. Tradycyjnie już polecam instalację wszystkim administratorom serwerów UT.

  UTPureRC4b.zip - 110 kB

  Piter
  Komentarze (0)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.