Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


UT3 Patch217:02 @ 22/02/2008  

W końcu finalna wersja patcha nr 2 została opublikowana. Możecie go ściągnąć z poniższych linków.

UT3 Patch2@epicgames.com
UT3 Patch2@multiplay.co.uk
UT3 Patch2@unreal.pl

Piter
Komentarze (14)

Game Developers Conference 20081:25 @ 22/02/2008  

Dziś zakończy się mająca miejsce w San Francisco konferencja GDC 2008, jednak najbardziej pikantne informacje ogłoszono w środę. Oczywiście Epic Games było obecne na imprezie i zdołało zdominować ją dzięki oficjalnej zapowiedzi Gears Of War 2. Wstępną premierę oszacowano na listopad tego roku - oczywiście - jako exclusive dla konsoli XBox360. Poniżej, dzięki Gametrailers.com, możecie zobaczyć w jakim stylu CliffyB wszedł na scenę, aby zapowiedzieć swoją nową grę.


Zespół developerski Gears Of War został znacznie powiększony, zatem jest szansa, że GoW 2, zgodnie z zapowiedzią, będzie grą lepszą pod każdym względem od poprzednika. Bazował też będzie na odświeżonej wersji Unreal Engine 3.0, o czym nieco niżej. Ogłoszeniu tytułu towarzyszył pokaz skromnego, choć całkiem miodnego trailera, którego pełnię krwistej czerwieni możecie podziwiać niżej.


Tim Sweeney, CEO Epic Games, poprowadził z kolei prezentację zaktualizowanej odsłony ostatniego silnika z rodziny Unreal Engine. Wygląda na to, że UE3.0 posłuży twórcom gier jeszcze przez kilka ładnych lat, bowiem Epic nadal rozwija ową technologię. Wreszcie dodano Ambient Occlusion, dzięki czemu prezentowane sceny nabiorą głębi. Szkoda, że na Parallax Mapping w obecnej generacji zapewne nie ma co liczyć. Ciekawie zapowiadają się nowe efekty wodne oraz nowe elementy interakcji z otoczeniem. Prezentację, ponownie dzięki serwisowi Gametrailers.com, możecie obejrzeć poniżej.


Wracając do samego GDC i przyznawanych na niej corocznych wyróżnień - w trzech kategoriach nagrodzono bazującą na technologii Unreal Engine grę BioShock (Best Visual Art, Best Writing, Best Audio). Również w trzech kategoriach, w tym w tej najważniejszej - Game Of The Year - zwyciężył Portal, hit firmy Valve.
Nieoczekiwanie, jeden z głównych faworytów - Call Of Duty 4: Modern Warfare, nie zwyciężył na tegorocznej GDC w żadnej z kategorii, zatem panowie z Infinity Ward muszą zadowolić się tytułem Game Of The Year zdobytym na tegorocznej edycji gali Interactive Achievement Awards, póki co nieco mniej prestiżowej niż GDC.

Charon
Komentarze (10)

HLC Start !15:45 @ 20/02/2008  

Informujemy o wystartowaniu ligi Heyah Logitech Cybersport. W sezonie 2008 będzie się można zmierzyć m.in w UT3 1on1. Żeby zagrać, trzeba się oczywiście najpierw zapisać ;). Wszelkie informacje znajdują się na stronie HLC. Mapki do fazy grupowej to Heatray, Sentinel, Deck-FPS, Codex-FE oraz Subterrane. Przewidywane są bardzo atrakcyjne nagrody od sponsorów, więc naprawdę warto wziąć udział w tej imprezie ! GL&HF !

Piter
Komentarze (3)

Unreal Zone #2018:56 @ 18/02/2008  

Parę dni temu ekipa Unreal Zone zaszczyciła nas nowym wydaniem zina, opatrzonym numerkiem #20. Co nowego i ciekawego w środku? Nie mam pojęcia, więc musicie zajrzeć sami :) Bezpośredni link do nowego numeru znajdziecie tutaj.

Dodatkowo cieszy nas fakt, że zespół UZ wreszcie zaczął cokolwiek działać na swojej stronie - uz.unreal.pl. Trwają tam co prawda wielkie porządki i masowe aktualizacje, ale już teraz możecie się dam dogrzebać do wszystkich archiwalnych numerów, od pierwszego począwszy. Dodatkowo rośnie w siłę dział z artykułami, który ma być ponoć uzupełniany w miarę regularnie, niezależnie od premier kolejnych numerów. Zobaczymy jak to będzie, ale trzymamy kciuki ;)

Charon
Komentarze (9)

Hit w UEL - 3 kolejka TDM - Sith vs. dfp (HSTV!)16:03 @ 17/02/2008  

Już w niedzielę o godz. 18:00 odbędzie się arcyciekawe spotkanie pomiędzy Sith a dfp, w którym zwycięzca może się bardzo zbliżyć do finałów, a pokonany znaleźć w ciężkiej sytuacji.

Jeden z najbardziej utytułowanych klanów TDM na polskiej scenie - dfp - jest na chwilę obecną jedynie cieniem siebie z przed kilku lat, jednak nikt nie wątpi w ich ogromne umiejętności i wciąż czekamy na ich eksplozję. Mimo łatwego przemaszerowania po QX w swoim drugim meczu to właśnie dość nieszczęśliwa porażka (jednym oraz sześcioma fragami!) - w pierwszej kolejce z $, stawia ich w tym spotkaniu na krawędzi.

Sith z kolei, to nie mniej niż dfp legendarny już klan, ale w trybach CTF oraz iCTF, którego gracze stanowią trzony obu reprezentacji od dłuższego czasu. Do TDMu podchodzą bardziej na luzie, a mimo to, że porażka z con w pierwszej kolejce wydawała się być wkalkulowana w ich plany, to postawili w tym spotkaniu bardzo ciężkie warunki. Jeszcze dzisiaj rozegrają mecz z efc, w którym inny wynik niż zwycięstwo Sith będzie wielką niespodzianką, ale jak wiemy kilka takich wydarzeń miało już miejsce w naszej lidze ;)

Bardzo ciekawą sprawą jest wykorzystanie już przez oba klany mapy Deck16][ przez co ciężko wytypować mapy, które zostaną wybrane. Dfp patrząc na wynik Sith z con, może pokusić się o wybór Turbine.
Z kolei wyborem Sith może okazać się Liandri, Nitro bądź Gothic, gdzie w pełni będą mogli wykorzystać aim StaLLio_0na.

Podobną zagadką są składy. Na pewno w barwach dfp zobaczymy torrrrro oraz parano, jednak w przypadku pozostałych dwóch graczy, każda opcja wydaje się być możliwa.
W Sith miejmy nadzieję zobaczymy mającego w ostatnim meczu problemy z połączeniem - StaLLio_0na. U jego boku prawdopodobnie zagrają brave1 oraz cirek. Ciężko przewidzieć kto się okaże czwartym Sith Lordem.

Na ten bardzo ciekawie zapowiadający się mecz zapraszamy do HSTV, gdzie relację na żywo poprowadzą specjalnie dla was oLEq oraz skols.
Zbierzcie się jak najliczniej, dzięki czemu możliwe będzie transmitowanie większej ilości spotkań naszej ligi :)

- informacja ze strony uel.com.plCharon
Komentarze (10)

UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.36
Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
Wszelkie prawa zastrzeżone.