Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Strike Force 1.7517:43 @ 09/03/2002  

Wczoraj w godzinach wieczornych ekipa Strike Force udostępniła wersję 1.75 swojego moda. Niektórzy z was pewnie zauważyli, że jesteśmy na liście mirrorów, skąd można było już wczoraj ściągnąć SF w wersji 1.75. Żeby jednak formalności stało się zadość, plik ten można ściągnąć poniżej. Paczka ważąca 110 MB zawiera m.in 10 nowych, realistycznych mapek. W celu zainstalowania nowej wersji należy wyinstalować starą. W przygotowaniu jest nowy mappack do SF.

sf175_win.exe - 110 MB

Piter
Komentarze (5)

Key Config21:28 @ 08/03/2002  

Teraz bez problemu można używać różnych konfiguracji klawiszy, co jest idealne dla osób które współdzielą z kimś swój komputer. Nigdy więcej batchy, kopiowania i rwania włosów przed grą, bo ktoś zmienił konfigurację klawiszy. Dzieki eXoR'owi, który stworzył narzędzie Key Config, można z poziomu UT zmieniać i przechowywać różne konfiguracje klawiszy w zależności od osoby która korzysta z komputera. Do ściągnięcia poniżej.

Keyconfigumod.zip - 18 kB

Piter
Komentarze (2)

U2 i UT2 spóźnione21:27 @ 08/03/2002  

Jak donosi HomeLan Fed w wywadzie przeprowadzonym z wice-prezesem Epic'a Markiem Rein'em terminy wydania U2 i UT2 uległy ponownie zmianie. Otóż UT2 pojawi się pod koniec czerwca, a U2 dopiero na święta Bożego Narodzenia. Obyśmy mieli tylko to UT2 na te wakacje...
Thx 2 BigSpider 4 info.

Piter
Komentarze (7)

Freszmit9:18 @ 07/03/2002  

 • Powstała nowa wersja X-Maps, narzędzia do zarządzania listami map na serwerze. Przy jego pomocy można tworzyć listy po 150 map ( normalnie w UT można tylko 32 map w liśce ) oraz przyporządkować danej mapie dowolny tryb gry i mutatory.


 • IRC score, narzędzie do automatycznych relacji z meczy na IRC, doczekało się kolejnej wersji. Nowa wersja ma poprawione 4 błędy, lecz niezwiązane z UT oraz przytyła do 5,2 MB.


 • Nową wersję mapy Fury stworzyli Wicked Map Design. Poprawiono wygląd niektórych pomieszczeń oraz ogólnie, wg. autora, poprawiono grywalność na mapie.


 • Na stronach moda Strike Force dostępne są do obejrzenia nowe modele, jakie autorzy umieszczą w wersji 2.0. Warto je obejrzeć gdyż po pierwsze, chyba jako jedyni pokazują swoje modele w 3D, wykorzystując plugin Viewpoint. Po drugie wyglądają nadzwyczaj miodnie. Jeśli tak to będzie wyglądać w wersji 2.0 to modowi, pozostającemu w cieniu TacOps, wróżymy bardzo ciekawą przyszłośc.


 • DarkByte opublikował dzisiaj kolejną wersję moda zabepieczającego nas przed graczami lubiącymi oszukiwać. W nowej wersji dodano nowe komendy konsoli dla adminów serwerów, m.in.: pokazywanie adresów IP graczy, ich szybkości połączenia oraz tickrate serwera. Jak zawsze polecam instalację Pure wszystkim administratorom publicznych serwerów.


 • xmaps-umod.zip - 829 kB
  ircscore122full.exe - 5,2 MB
  fury-part2.zip - 1,7 MB
  UTPureRC5d.zip - 117 kB

  Piter
  Komentarze (1)

  Wywiad z Iapa|rA13:11 @ 05/03/2002  

  Dzięki uprzejmości Terminatore ( strona: www.ut.terminatore.prv.pl ) pozyskaliśmy dla Was wywiad z Iapa|rA. Dostępny >tutaj< lub w lewym menu. Przyjemnej lektury !

  Piter
  Komentarze (0)

  Wieści11:22 @ 05/03/2002  

 • Joe z Modsquad'u opisał 12 modów, tych które są w produkcji, zostały wydane, jak i tych nad którymi prace zostały wstrzymane. Do przeczytania kompletnego artykułu zapraszam tutaj.


 • Na stronach GameSpy znajduje się raport pt. "30 najbardziej znaczących osób związanych z grami". Na 27 pozycji znajduje się nie kto inny jak sam Tim Sweeney z Epic'a. Do przeczytania artykułu, o długo pozostającym w cieniu John'a Carmack'a z Id Software, geniuszu 3D zapraszam tutaj.


 • Sporych uaktualnień dokonano w pracach nad następującymi projektami: SAS Into The Lion’s Den, GODZ oraz The Third Reich. Wszystko wskazuje na to, że powyższe produkcje już wkrótce ujrzą światło dzienne.

  Piter
  Komentarze (0)

 • TOST10:40 @ 05/03/2002  

  Większości z was kojarzy się na pewno z pieczywem. Lecz TOST, jak ładnie wyjaśnił =|gOd|= z Tactical OPS Lair to Tactical Ops Server Admin Tool. Przy jego pomocy można zarządzać serwerem TacOps i również dzięki zaszytemu w nim kodzie można wykrywać cheaterów. Ot takie Pure pod TacOps. Polecam instalację adminom serwerów TO.
  Więcej informacji na stronie Tactical Ops Server Admin Tool lub na Tactical OPS Lair. Ściągnąć go można z poniższej lokalizacji.

  TOST.zip - 100 kB

  Piter
  Komentarze (3)

  Polskie mapki10:19 @ 05/03/2002  

 • Na stronach Trinity Design pojawiła się ostatnio nowa mapka autorstwa SlasH'a. DM-Crucified to mała mapka osadzona w katedrze. Na mapie dostępne są 2 bronie ( snajperka oraz rakietnica ) co powinno sprzyjać krwistej rozgrywce tylko dla najlepszych.
  Na marginesie - na stronach Trinity Design znajduje się, co prawda jeszcze w budowie, nowy dział "Unreal Warfare". Widać, grupa przygotowuje się już do tworzenia mapek pod nowe, nadciągające produkcje spod literki "U". Tak trzymać !


 • Tomasz Mankiewicz podesłał nam swoje najnowsze dzieło. Mapka zwie się DM-TM-Nemesis i osadzona jest w klimacie industrialnym. Mapka należy raczej do małych, lecz posiada sporą ilość korytarzy i jedna centralną małą arenę. Stawia graczom dosyć wysokie wymagania.


 • Polecam !

  DM-Crucified - 2,65 MB
  DM-TM-Nemesis - 419 kB

  Piter
  Komentarze (0)

  UT3 Patch 5
  Unreal Tournament 3 BetaDemo
  2k4 Patch 3369
  2k4 lnx Patch 3369
  2k3 patch 2225
  UTPG Patch 4.51b
  UT Patch 4.36
  Strona zoptymalizowana dla IE w rozdzielczości 800x600 lub wyższej
  ˆ2000-2012 by unreal.pl Team
  Wszelkie prawa zastrzeżone.