-=- Unreal Tournament -=- Unreal Tournament 3 -=- UT2004 -=- UT 2003 -=- Unreal 2 -=- Mutatory Mody Patche Dodatki -=-

[BunnyTrack] [Turniej Unreal] [Biblia UT] [Unreal Zone]  [BEST] [Community Bonuspack] [CUED] [Emperor's Soldiers] [Gangsters] [High Quality] [Liga UT] [Scena] [rA] [Terrible Team] [The Chosen One]

Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Kraków - pierwszy zlot 2k3

Dnia 6 kwietnia 2003 o godzinie 16 w Krakowie został zorganizowany przez t.rex'a pierwszy w Polsce zlot sceny ut2k3. Oczywiście na miejscu, czyli pod pomnikiem Adama Mickiewicza byłem o właściwej porze i bardzo się zdziwiłem, nikogo nie ma! Pomyślałem, że jeszcze chwilkę poczekam, a na pewno ktoś się zjawi. No i się nie pomyliłem - przyszedł tylko sam organizator, czyli t.rex. Była już godzina 17 a my zostaliśmy na lodzie i z zarezerwowaną cafe na zlot.
Postanowiłem pojechać wraz z t,rexem do cafe ponieważ była to ostatnia szansa że ktoś już na nas tam czeka. Niestety nie było nikogo. Troszkę podkur…. zasiedliśmy do kompów w celu strzelenia partyjki w UT. Po paru minutkach do t.rexa zadzwonił telefon. Dzwonił Pavick we własnej osobie, poinformował nas, że są już w drodze i za kilka minut będą w umówionym miejscu. Pojechaliśmy z powrotem na rynek i zastaliśmy tam 4 osoby, czyli Pavick[CSW], Fudzi[CSW], Rodan[SQD] i ich kumpel Kasza, który niestety nie miał nic wspólnego z ut2k3 i komputerami ( pomyślałem lepsze to niż nic ).
Po ugadaniu się co do cafe ruszyliśmy do pobliskiego baru w celu omówienia szczegółów, jak dobrze pamiętam był to bar „chaos” ( hehehe ). W pubie rozmawialiśmy o cafe w której ma być zorganizowany zlot. Niestety nie było to najlepsze caffe po względem sprzętu komputerowego więc postanowiliśmy pochodzić po Krakowie i znaleźć coś lepszego. No i udało się tuż pod naszym nosem była zajebista kafejka z całkiem niezłym sprzętem. Najprawdopodobniej były tam procesory 1Ghz geforce2 i trosze mało jak na nasze wymagania ramu 128 mb. Postanowiliśmy tam zostać gdyż lepszej cafe w Krakowie nie znajdziemy o tej porze gdyż było już godzina 20.
Ponad półtorej godziny zeszło nam na samą instalacje ut2k3, konfiguracje sprzętu ( sterowniki itp.), no i rozwiązanie problemu, który nas dręczył. Problem polegał na tym, że po zainstalowaniu ut2k3 i najnowszego patcha 2199 unreal po prostu nam się zawieszał w menu. Po długim czasie Rodan uruchomił swoja muzgownice i zauważył że jak wyłączymy tapetę w windowsie to unreal chodzi( LOL ). I także zrobiliśmy. Graliśmy do godziny 6 rano. Miedzy czasie Pavick robił zdjęcia i rozmawialiśmy z adminem cafe. Doszliśmy do porozumienia, że jeżeli będziemy się pojawiać w caffe regularnie tzn. chodzi tylko o zloty to ulepszy sprzęt i założy nam oficjalny dział o naszych zlotach. Admin zgodził się aby następnym razem można było przynieść swoją grafikę i RAM.
J.Cafe jest naprawdę przyjemne i posiada web cam na ścianie która cały czas wysyła shooty cafe na sieć wiec można będzie nas oglądać w sieci ( heheh ). Cyli w sumie na zlocie było 6 osób - ja czyli Demolka[DZR], t.rex[MAG], Pavick[CSW], Fudzi[CSW] Rodan[SQD] i kasza.
Mam nadzieję, że następnym razem pojawi się więcej osób. Aha następny zlot najprawdopodobniej odbedzie się w długi weekand w maju.

© 2003 by Demolka[DZR].

Patch 4.69b (win exe)
Patch 4.69b (win zip)
Patch 4.69b (Linux)
Patch 4.69a (win exe)
Patch 4.69a (win zip)
Patch 4.69a (Linux)
UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.362000-2021 by unreal.pl Team

Projekt, grafika, wykonanie: Łukasz "Dark One" Kozioł
© 2000 Site copyrights by Łukasz "Dark One" Kozioł
Wszelkie prawa zastrzeżone.