-=- Unreal Tournament -=- Unreal Tournament 3 -=- UT2004 -=- UT 2003 -=- Unreal 2 -=- Mutatory Mody Patche Dodatki -=-

[BunnyTrack] [Turniej Unreal] [Biblia UT] [Unreal Zone]  [BEST] [Community Bonuspack] [CUED] [Emperor's Soldiers] [Gangsters] [High Quality] [Liga UT] [Scena] [rA] [Terrible Team] [The Chosen One]

Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Bronie

Powiem ogólnikowo: jest to gra FPP, kontynuacja Unreala (ale na innym engine). Jest 11 broni z alternatywnym strzelaniem, single-player i bardzo dobry multiplay. W wersji podstawowej jest kilkanaście fajnych skinów do wyboru (komandosi, żołnierze, roboty ...), 6 trybów rozgrywki i bardzo inteligente boty. 

1.Impact Hammer - Tutaj chyba nastąpiła jakaś pomyłka - bo czymś takim bardzo trudno załatwić kogokolwiek:( Jest to najsłabsza ze wszystkich broni popularnie nazywana "dmuchawą" albo "pompką". Za pomocą pompki można zrobić tzw. Hammer Jumpa, czyli zwiększyć wysokość skoku i dostać się w jakieś niedostępne miejsce. Można też użyć Hammera do miotania teleportem na dość dużą odległość - trick ten nazywa się "telepunting".

2.Enforcer - Zwykły pistolet. Drugi tryb oferuje szybsze strzelanie, ale z mniejszą celnością. Jest również możliwość wzięcia do rączki drugiego Enforcera a wtedy można już troche zaszaleć:) Niektórzy nie mają do niego szacunku i nazywają go "muchobojem".

3.Bio Rifle - Ci którzy grali w Unreala mieli już styczność z tą bronią. Wyrzuca ona zielone gluty, które przyklejają się do ścian. Drugi tryb to załadowanie do komory kilku glutów a potem wyrzucenie ich - gluty rozpadają sie na kilka metrów. Kiedy ktoś w nie wdepnie wtedy następuje duże bum i po gościu...

4.ASMD Shockrifle - Broń która miota niebieskimi kulami energetycznymi. Trzeba uważać aby przypadkiem sobie nie zrobić krzywdy. Drugi tryb to wiązka energi. Można też zrobić bardzo duży wybuch wypuszczając niebieską kulę i szybko strzelajac w nią wiązką energi (nie można ruszać myszką) Można powiedzieć ze ten tryb jest zubożoną wersją Reedemera.


5.Flak Cannon- Całkiem fajna broń strzelająca odłamkami. W drugim trybie wyrzuca granaty odłamkowe, eksplodujące w momencie zderzenia z czymkolwiek.


6.Ripper - Broń za którą nie przepadam ... Wyrzuca latające dyski raniąc przeciwnika. Można też przy pomocy dysków ściąć przeciwnikowi głowę. Drugi tryb podobny ale po zderzeniu z celem następuje wybuch. Stając przy ścianie i strzelając z tej broni (pod odpowiednim kątem) mamy ścięcie głowy, niestety własnej ...

7.Minigun - Cóz można powiedzieć - wielolufowy karabin maszynowy typu "gatling". W drugim trybie oferuje szybsze strzelanie, lecz z mniejszą celnością (tak jak w Enforcerze).

8.Pulse Gun - Broń wystrzeliwująca zielone kule energi, w drugim trybie wiązka energi. Wiązka przypomina nieco łuk elektryczy i niektórzy nazywają tą broń "spawarą".


9.Sniper Rifle - Fajna snajperka - drugi tryb przybliżenie celu. Bardzo fajna i przydatna broń. Jeden strzał w główkę powoduje "zejście" - jak poniżej na shocie.

10.Rocket Launcher - Rakietnica która jest jedną z najgroźniejszych broni (jak nie trudno sie domyślić) I tu jest kilka ciekawych rzeczy - możemy strzelać pojedyńczymi rakietami lub wystrzelić do 6 rakiet na raz! (w tym np. wszystkie zlączone w jedno) Kiedy wycelujemy w przeciwnika i potrzymamy go chwilke na muszce pojawi sie czerwona kropka. Teraz kiedy wystrzelimy rakiete koleś może sie już pożegnać z marnym żywotem, dostał bowiem rakietą samonaprowadzającą i nawet gdyby uciekał i robił strafe-y zabójcza rakieta by go dopadła. Drugi tryb to nic innego jak granaty (można wyrzucić do 6 granatów na raz). Trzeci tryb polegający na wystrzeleniu wszystkich rakiet w jedno miejsce można uzyskać ładując rakiety przyciskiem fire, w momencie zaladowania kompletu rakiet przytrzymując altfire puszczamy fire i już wszystkie rakiety lecą, skupiając się w jedno miejsce.


11.Redeemer - Strzela pociskiem nuklearnym - na mapie zazwyczaj z jednym nabojem. Tą bronia zabijesz wszystko co sie rusza w promieniu kilkudziesięciu metrów (często nawet ze sobą włącznie). Drugi tryb (wow) to ta sama rakieta, ale ty nią kierujesz! Przez graczy pieszczotliwie nazywany jest "Redkiem" lub "Słonikiem". Uwaga !!! Redeemera można zestrzelić używając takich zaawansowanych systemów obrony antyrakietowej jak np. Sniper Rifle :D.

12.Teleport - bardzo kontrowersyjna zabawka. Przez niektórych kochana, a przez niektórych znienawidzona. Przyciskiem strzału wyrzucamy teleport, drugi tryb powoduje przeniesienie się w miejsce gdzie teleport został wyrzucony. Znienawidzona funkcja przez graczy to wyrzucanie teleportu w strone biegnącego do nas przeciwnika i teleportowanie się pod nim lub nad nim. Przeciwnik zostaje rozniesiony w pył i dostaje białej gorączki( może mieć 200% zdrowia i 150% pancerza), a my zaliczamy "telefraga".Patch 4.69b (win exe)
Patch 4.69b (win zip)
Patch 4.69b (Linux)
Patch 4.69a (win exe)
Patch 4.69a (win zip)
Patch 4.69a (Linux)
UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.362000-2021 by unreal.pl Team

Projekt, grafika, wykonanie: Łukasz "Dark One" Kozioł
© 2000 Site copyrights by Łukasz "Dark One" Kozioł
Wszelkie prawa zastrzeżone.