-=- Unreal Tournament -=- Unreal Tournament 3 -=- UT2004 -=- UT 2003 -=- Unreal 2 -=- Mutatory Mody Patche Dodatki -=-

[BunnyTrack] [Turniej Unreal] [Biblia UT] [Unreal Zone]  [BEST] [Community Bonuspack] [CUED] [Emperor's Soldiers] [Gangsters] [High Quality] [Liga UT] [Scena] [rA] [Terrible Team] [The Chosen One]

Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Single Player

Żeby zacząć grę w Single Player wchodzimy w zakładkę GAME i tam:

Start Unreal Tournament
Turniej w którym naszym celem jest zdobycie 5 pucharów, a co za tym idzie tytuł najlepszego komputerowego gracza w UT. Zaczynamy od ustawienia swojego bota, którym będziemy rozgrywać cały turniej. Mamy tutaj do wyboru swój nick. Płeć zarówno męska jak i damską. Image bota oraz ustawienie twarzy. Tak można stworzyć bardzo dokładnie swoją postać. Na końcu ustawiamy poziom przeciwników z którymi rozgrywać będziemy cały turniej. Zaczynając na NOVICE (poziom najłatwiejszy) a kończąc na GODLIKE (najtrudniejszy). Jeżeli już ustawimy wszystko tak jak nam się podoba przechodzimy do dalszej części ustawień. 
Tutaj po lewej stronie ekranu mamy tryby w których będziemy rozgrywać cały turniej. Na początku podświetlony jest tylko deatchmatch ale po kilku mapkach zaczną nam się pojawiać następne. Natomiast po prawej stronie są statystyki z każdego trybu, a mianowicie pokazuje nam się tam pod każdym trybem ile mapek wygraliśmy. Rozpoczynając każdy tryb mamy przed pierwszą mapką taki Tutorial w którym musimy wykonać czynności które podaj nam spikerka.
Turniej zaczynamy od Deatchmatcha, później mamy Domination, Capture the Flag, Assault i kończymy lidze mistrzów deatchamtchowych (przynajmniej ja to tak nazywam) ostatni tryb jest najtrudniejszy a zarazem taki sam jak pierwszy.
Jeżeli już zdobędziemy wszystkie pięć pucharów do naszej kolekcji skinów (skin - bot którym grasz w UT) dołączy BOSS.

Start practice session
Tutaj wchodzimy tak jakby w erę własnych ustawień i grę pod nimi, czyli sami dyktujemy warunki grze. Jest to menu w którym zanim zaczniemy grać musimy sobie ustawić wszystko sami. Po uruchomieniu tegoż menu wyświetli nam się na ekranie obraz z czterema zakładkami : MATCH, RULES, SETTINS, BOTS.

- match
Pod tą zakładką ustawiamy tryb, mapy oraz Mutatory (dodatkowe programiki które urozmaicają nam grę) jakie będą towarzyszyć naszej grze.

- rules
Tutaj natomiast ustawiamy czas, ilość fragów i flag do jakich będziemy grać oraz czy broń ma być cały czas na mapie czy po wzięciu ma znikać i pojawiac się za jakiś czas (weapon stay). 
Dlatego mamy wersję tournament jest to taki dodatkowy bajerek który przydaje się w momencie gdy rozgrywamy jakiś turniej i musi być taka sam ilość graczy w obydwu ekipach. Na samym dole tej zakładki mamy FRIENDLY FIRE. Opcja ta daje nam możliwość gry bez lub z zabijaniem własnych ludzi ze swojego teamu. Skala ta zaczyna się na 0% (czyli bez zabijania swoich ludzi) do 100% (czyli zabijanie ich tak jak przeciwników). Jeżeli zaznaczymy np. 50 % to nasi ludzie będą bardziej odporni od przeciwników ale tez będą przyjmować strzały z naszej broni.

- settings
Tutaj ustawiamy sobie szybkość gry (GAME SPEED) oraz kontrole skoków (AIR CONTROL). Do tego wszystkiego mamy jeszcze takie małe cuś co nazywa się TRANSLOCATOR (jest to przedmiot - dla nie których nawet broń - za pomocą którego można się przemieszczać i dostawać w najmniej dostępne punkty mapy. Taki ręczny teleport.

- bots
Zakładka w której ustawiasz poziom i inteligencje botów (graczy komputerowych) z którymi będziesz ogrywał mecze oraz ich ilość na danej mapie (teren na którym grasz mecze).

Resume saved Tournament
Jeżeli nie chce wam się lub nie możecie dokończyć turnieju o mistrzostwo UT z botami możecie go przerwać w każdej chwili bez zapisywania stanu na dysku. Później w każdej chwili możecie go kontynuować wciskając właśnie ta opcję.

Resume Current Game
Jest to opcja która przywraca nam ostatni stan danej gry. Gdy np. musimy iść gdzieś wyjść a nie chcemy przerywać gry wystarczy że naciśniemy escape a po powrocie wejdziemy w ta opcje i komputer przywróci nam poprzedni stan w którym przerwaliśmy.

quit
Chyba każdy wie. Wyjście z gry.

by Kony

Patch 4.69d (win exe)
Patch 4.69d (win zip)
Patch 4.69d (Linux)
UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.362000-2021 by unreal.pl Team

Projekt, grafika, wykonanie: Łukasz "Dark One" Kozioł
© 2000 Site copyrights by Łukasz "Dark One" Kozioł
Wszelkie prawa zastrzeżone.