-=- Unreal Tournament -=- Unreal Tournament 3 -=- UT2004 -=- UT 2003 -=- Unreal 2 -=- Mutatory Mody Patche Dodatki -=-

[BunnyTrack] [Turniej Unreal] [Biblia UT] [Unreal Zone]  [BEST] [Community Bonuspack] [CUED] [Emperor's Soldiers] [Gangsters] [High Quality] [Liga UT] [Scena] [rA] [Terrible Team] [The Chosen One]

Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


Andro|rA

Witam, na początek przedstaw się.
Andro: nazywam się Denis Piotr Kulczyk i pochodzę z Olsztyna. Mam trochę lat coś koło 16, uczęszczam do szkoły imienia Szopena dokładnie nr 14. Mieszkam w małym domku na długiej ulicy na jeszcze większym osiedlu.

Jak zaczęła się twoja przygoda z UT?
Andro: Pewnego dnia, mój kolega z klasy dał mi do zainstalowania unreala - to był mój pierwszy kontakt z tą grą. Następnie była gra w cafe u boku jokera flesza i wielu innych , nawet samego Hellscreama i Abiego - naszych lanowców. Potem już rozeznanie z atkomem na kompie mojego brata(Grzywy ).To tyle bez szczegółów.

Jakie klany zaliczyłeś zanim trafiłeś do rAidersów?
Andro: Ooo, jest trochę tego, ale liczę tylko tak: FX dawno, dawno temu, założyciel klanu joker. To był jego cafejkowy klan do którego się załapałem. Potem to pamiętam długą pracę w INFO, gdzie niesłusznie przegraliśmy mecz o 3st z TsQ - pozdrowienia dla Pitera w tym miejscu ( tego się nie zapomina ). Przejściowe zebranie w nWo , tylko dlatego bo się rozpadło info , nWo miał być kontynuacją infomatyków. A teraz rA, dobry wybór … bo jesteśmy jedną wielką rodziną a naszym ojcem jest ninia. Zmiana klanu na inny jest niemożliwa.

Co rozumiesz przez określenie "jesteśmy jedną wielką rodziną" ?
Andro: Jedna wielka rodzina ? Dla mnie wygląda to właśnie jak rodzina - każdy jest inny i wprowadza coś innego do atmosfery w naszym klanie. Każdy jest innym elementem, nie chodzi nam o grę... wszystkie mecze i tak gramy 4. Zawsze mogę znaleźć pomoc u kogoś z rA, albo jak mam ochotę powyzywać się z nimi, tylko i wyłącznie dla przyjemności.

Opowiedz coś o swoich osiągnięciach.
Andro: Eh, krótko … w INFO zajęliśmy 4 miejsce pTDM, potem daleki wyjazd do Szczecina na turniej 1 on 1, gdzie zająłem 2 miejsce, zresztą niepotrzebnie musiałem użyć środków dopingujących żeby brać udział w turnieju. Następny wyjazd to pTDM Warszawa, 2 miejsce. Całkiem ładnie jak na nie ogranie chłopaków z lanem. Teraz niedawno byłem na turnieju w Warszawie - to jak dla mnie blisko - zdobyłem 1 miejsce i trochę grosza!
Nie będę wspominał o miejscowych turniejach w Olsztynie i Lidzbarku.

Jakie są twoje mocne i słabe strony ? Andro: Mocne? I tu zonk - nie mam mocnych stron, może tyle ze się nie stresuje jak mario czy lanc przed turniejami podczas ich trwania. Ze słabych mogę wymienić spontaniczność, która także przejawiają inni klnąc podczas meczów lanowych i nie tylko w moim przypadku. Ale i tak najgorsze jest to, że po przerwie, lub wyjeździe, kiedy nie mam kontaktu z UT, tracę natychmiastowo formę, wpadam do kwasów, bawię się w nurka itp. Czasem mnie to tak denerwuje ze musze zjeść budyń :)

Co myślisz o polskim światku UT ?
Andro: No tu nie będę pisał, serwery do UT mamy tragiczne, a ludzie maja jeszcze gorsze łącza. Taki człowiek, który gra w polskich warunkach jest nauczony, żeby strzelać w przeciwnika około 1cm przed - przynajmniej tak u mnie jest. Net i UT nie idą w parze. Wole zagrać z botem niż patrzeć na to co się dzieję ;p.

Jakie posiadasz warunki do gry w domu, zarówno sprzęt jak i łącze ?
Andro: Celeron 400mhz, GF256, 128 ramu, dysk nie wiem jaki bo jest pożyczony od kumpla, nie mam CD. To coś co moja rodzina nazywa komputerem wyciąga przy nowym systemie od 30 do 60 fpsów. Teraz i w najbliższym czasie mam i będę miał coś około 15 w akcji. Kolejna zła strona moich warunków to łącze - sdi podzielone na 8 osób w tym 3 są 24h na dobę, a 2 mocno czasami. Jedyne, co mnie pociesza to ze mam dobra mysz: IE3.0 na surface1030 i od jakiegoś czasu mam WŁASNA 17-nastke. Może i z wadą, ale i tak już jej nie zauważam. Jak dla mnie dobra gra na necie graniczy z cudem. PS szukam sponsora :)

Czy kiedykolwiek wzorowałeś się na czyjejś grze ?
Andro: Raczej nie, i nie dostawałem żadnych rad, co do mojej gry, jedynie ktoś od czadu do czasu jechał po mnie. Jedynie abNormal i Hellscream wciągnęli mnie już dawno temu w oglądanie demek. Były to mecze typu mTw|Hornego vs mTw|Ceushem i inne duele, to oni mnie nauczyli jak się nagrywa i odtwarza i chwała im za to:>.

Na koniec parę wskazówek dla początkujących graczy. Andro: Ta, to raczej też nie będę dawał rad ani takich różnych dziwnych rzeczy. Kilkanaście osób pytało mnie się czy nauczy ich grać. A tu LOL … chce powiedzieć wszystkim, którzy szybko chcą się nauczyć grać, żeby sami mieli własny styl gry i więcej myśleli niż strzelali i grali niż gadali. Poza tym nie uważam, że powinienem dawać jakieś wskazówki, nie czuje się lepszy od innych graczy, jestem andro a nie carmac !

Wywiad przeprowadzony dn. 24.02.2003 przez Joint'a.

Patch 4.69b (win exe)
Patch 4.69b (win zip)
Patch 4.69b (Linux)
Patch 4.69a (win exe)
Patch 4.69a (win zip)
Patch 4.69a (Linux)
UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.362000-2021 by unreal.pl Team

Projekt, grafika, wykonanie: Łukasz "Dark One" Kozioł
© 2000 Site copyrights by Łukasz "Dark One" Kozioł
Wszelkie prawa zastrzeżone.