-=- Unreal Tournament -=- Unreal Tournament 3 -=- UT2004 -=- UT 2003 -=- Unreal 2 -=- Mutatory Mody Patche Dodatki -=-

[BunnyTrack] [Turniej Unreal] [Biblia UT] [Unreal Zone]  [BEST] [Community Bonuspack] [CUED] [Emperor's Soldiers] [Gangsters] [High Quality] [Liga UT] [Scena] [rA] [Terrible Team] [The Chosen One]

Informacje

Newsy
Archiwum Newsów
Forum
IRC Chat
FAQ
Serwery
Klany
Linki
Redakcja
Reklama/Bannery

Teksty

Wysyłamy PM w HLC
Recenzja UT3
by Tom

Reprezentacja
I Zlot 2k3
Przyspiesz UT i 2k3
Q3A vs UT
Tactical Ops 2.0
Infiltration
Domowa sieć LAN
Zmiany w plikach ini
UT Tweak
UT Admin
UT Serwer
Skin Tutorial
Unreal 2 Alpha
ServerSide Bug
LP Okoniny 2k2

Wywiady

Ciocia Krysia
[SoF]Doom
eXpL@S!V_;P
[DFP]CarMac
Immortal
Banita[BB]
yavor|sYs
Iapa|rA
GitzZz
ck_Yan3k
Andro|rA
Youzack
Pajda
SzakaL

Tournament

SinglePlayer
Multiplayer
Bronie
Przedmioty
Cheaty
Boty
HUD
Tryby Gry
DM 1 on 1
Opcje
Galeria
Konsola
Mody
Mutatory
Programy
Mapy
Voice Packi
Modele i Skiny
Inne

Tournament 2003

Bronie
Przedmioty i ruchy
Konsola i Aliasy
Patche i dodatki
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice/Ann'cer/Music
Programy
Demo Download
Dema Graczy
Screeny
Filmy
Inne
Archiwum plików

Tournament 2004

Bronie
Pojazdy
Tryby Gry
Demo Download
Mutatory
Mody
Modele
Mapy i MapPacki
Voice Packi
Patche
Programy
Inne

Tournament 3

UT 2007 Info
UT 3 Info
UT 3 FAQ
Mutatory
Mody
Mapy
Patche
Demo Download
Trailery
Inne

Unreal 2

Recenzja
Screeny
Bronie
Demo Download
XMP
Mapy i MapPacki
Mission Packi
Muty XMP
Mody
Patche
FAQ
Tapety
Filmy
Winamp

Championship

Co to jest?
Screeny
Tapety
Filmy

Unreal Engine 3

Filmy
Gears of War
Partnerzy


ck_Yan3k

Zaczynam od podstawowego pytania, kim jesteś i czym się zajmujesz i gdzie mieszkasz ?
Nazywam się Adrian Wiączek. Mieszkam w Kielcach. Mam 17 lat i jestem uczniem III klasy Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach. Interesuje się sportem a w szczególności piłka ręczną, która trenowałem od 5 klasy Szkoły Podstawowej, lecz musiałem przerwać uprawianie tej dyscypliny z powodu kontuzji kolana.. Fascynują mnie również komputery, a w szczególności internet i gry komputerowe.

Skąd wziął się nick Jan3k ?
Może zacznę od tego skąd się wzięła ksywka Janek. Więc kiedy byłem małym chłopcem mój Św. pamięci wujek tak zawsze mówił do mnie, ale sam dokładnie nie wiem z jakiego powodu. Myślę ze od takiego drobnego rymu Adrianek, Janek i tak już zostało. Tak wiec wszyscy moi znajomi, brat, rodzice i cala reszta zaczęli do mnie mówić Janek. Zawsze próbowałem urozmaicać sobie ksywkę wiec wstawiałem przeróżne znaczki, aby to wyglądało jakoś fajniej.

Jak zaczeła się twoja historia z UT ?
Moja historia z UT zaczęła się w sumie w bardzo przypadkowy sposób. Kiedyą wybrałem się do domu do mojego dobrego kumpla Stamiego, gdyż strasznie się chwalił że ma świetną grę w której i ja się "zakocham". Tą grą był Unreal. I tak zacząłem do niego przychodzić by pograć trochę w ta fascynującą grę, ponieważ sprzęt domowy wtedy nie pozwalał mi na to bym mógł w nią grać na własnym komputerze. Po kilku dniach udało mi się namówić rodziców na kupno nowego kompa.
Na jakim kompie grasz obecnie ?
Obecnie gram na komputerze: monitor 17, pentium 700, 256ram, łącze 2mega (z cafejki), mouseman ( czułość 3.00 ) – maszynka do HS :>

W jakich klanach zaczynałeś ?
Pierwszym klanem w jakim grałem był klan CC. Który na początku zafascynowaą mnie bardzo trikami, chowaniem się w trybie LMS na serwerze Aster City i wraz z klanowiczami CC zacząłem wspolny trening. Następnie po jakiejś przerwie wstąpiłem do klanu SS wraz ze Stamim i innymi kolegami. Później trafiłem wraz z Invaderem do G, który uważałem w tamtym okresie za jeden z najlepszych klanów ( pod względem poziomu kultury ). Później wraz z kolegami z kafejki w "SyS”. A obecnie jestem w CK.

Jakie jest twoje ulubione narzędzi zbrodni i mapa ?
Bardzo lubię grać na wszystkich mapach lecz najwięcej czasu gram na Decku, gdyż bardzo lubię plansze przestronne do popisu ze snajpy, którą bardzo "kocham" J. Najbardziej lubię snajpę, lecz jeśli ping jest wysoki staram się jak najmniej używać i zastępować ja rakieta, co wymaga dużego wysiłku gdyż nie mogę walczyć na duży dystans, lecz musze zmusić przeciwnika by on ganiał za mną i walczyć na krótkim dystansie.

Ile grasz dziennie w UT ?
Kiedyś w UT grałem bardzo często - po 2-3 godzinki dziennie. Teraz gram około 1h dziennie, może i mniej. Zależy po prostu czy jest z kim pograć, jakie są warunki na serwerach.

Jaki tryb najbardziej lubisz a jaki najmniej ?
Moimi ulubionymi trybami w UT są 1on1, FFA, LMS. W CTF mam zamiar pograć trochę, bo strasznie ten tryb daje do myślenia. Nie lubię jedynie trybu AS, gdyż wcale w niego nie grałem.

Dlaczego wybrałeś UT a nie CS albo Q3 ?
Wybrałem UT ponieważ nigdy nie widziałem jak ktoś gra w CS, a Q3 jakoś mnie nie zafascynowało. Być może dlatego, że wszyscy z którymi przebywałem preferowali UT i tak poza tym jakoś nie czuję w ogóle rytmu tej gry.

Brałeś udział w jakiś imprezach, turniejach UT ?
Brałem udział w kilku polskich turniejach. I myślę, ze w niektórych nawet dobrze mi poszło. Zająłem 2 miejsce w turnieju w Kielcach, zaś 3 miejsce w turnieju w Radomiu.

I na koniec co myślisz o polskim świecie UT ?
Hmm, myślę, że polskie UT bardzo poszło naprzód. Dawniej była bardzo widoczna różnica pomiędzy graczem starszym, doświadczonym, a nowym który dopiero zaczyna grać w UT. Teraz według mnie jest sporo nowych dobrych graczy, którzy nie jednego ze starszych doświadczonych zawodników "położyliby na łopatki". Również da się zauważyć, że nie ma aż tak dużego "chamstwa" co było kiedyś, raczej nikt już nie wyzywa słabszych graczy od "LAM" i nie każe im opuszczać serwera bo nie umieją grac, co dla mnie jest bardzo zadowalającą rzeczą.

Wywiad przeprowadzono 17.09.2002, z Yanki3m rozmawiał joint.

Patch 4.69b (win exe)
Patch 4.69b (win zip)
Patch 4.69b (Linux)
Patch 4.69a (win exe)
Patch 4.69a (win zip)
Patch 4.69a (Linux)
UT3 Patch 5
Unreal Tournament 3 BetaDemo
2k4 Patch 3369
2k4 lnx Patch 3369
2k3 patch 2225
UTPG Patch 4.51b
UT Patch 4.362000-2021 by unreal.pl Team

Projekt, grafika, wykonanie: Łukasz "Dark One" Kozioł
© 2000 Site copyrights by Łukasz "Dark One" Kozioł
Wszelkie prawa zastrzeżone.